Wrócił stary Quebonafide! Tajemnica nowego wizerunku ujawniona!

i

Autor: screen z teledysku na YouTube: Quebonafide - SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ (YouTube.com/QueQuality) Wrócił stary Quebonafide! Tajemnica nowego wizerunku ujawniona!

Wrócił stary Quebonafide! Tajemnica nowego wizerunku ujawniona!

2020-04-01 11:08

Quebonafide skończył z wizerunkiem informatyka! Raper znów pokazuje tatuaże, ściągnął okulary i koszulkę polo. W jaki sposób ukrywał swój dawny wizerunek? Przekonajcie się sprawdzając w rytm bujającego numeru SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ na ESKA.pl!

Quebonafide z tatuażami, bez okularów, ubrany w egzotyczne koszulki. To nie primaaprilisowy żart. 1 kwietnia to oficjalna data powrotu Quebonafide do znanego wszystkim wizerunku. Do wizerunku, który pamiętamy z teledysków do numerów z Egzotyki, czy projektu Taconafide. 1 kwietnia 2020 pojawił się docelowy album Romantic Psycho, w którego realizację, jak przekonuje artysta, włożył wiele pracy i serca. Możecie go nabyć za pośrednictwem strony QueQuality. Quebohombre jednocześnie ujawnił tajemnicę tego, jak maskował przez ostatnie trzy miesiące swoje dziary. Okazuje się, że każdego dnia nakładana była warstwa specjalnego makijażu. Dowiadujemy się tego na początku teledysku do singla SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ. 

Quebonafide - wizerunek, piosenka, nowa płyta 2020

Kuba Grabowski kojarzony jest przez publiczność przede wszystkim z licznymi tatuażami, które zdobią jego tors, ręce oraz szyję, jak również z ekstrawaganckimi fryzurami. Zaskoczeniem było, gdy artysta na koncercie Taco Hemingwaya w Warszawie pokazał się bez tatuaży, w jasnoniebieskiej koszulce polo i w okularach. Nowy wizerunek, który przyciągał uwagę, pokazał również w programie śniadaniowym Dzień Dobry TVN. Quebonafide przez kilka tygodni zaskakiwał swoimi pomysłami. Grał z fanami w literaki na kurniku, był twarzą krzyżówek, czy chociażby nagrał mroczne wideo z pałacu w Brwinowie. Kulminacją było to, gdy 27 marca wypuścił album Romantic Psycho, który zawierał numery: JESIEŃ, PRZYTOBIE, tytułowe ROMANTIC PSYCHO, ale również wersje demonstracyjne kawałków sprzed lat. Fani byli zaskoczeni przesyłką, którą otrzymali od kuriera.

Quebonafide odkrył karty i wrócił do starego wizerunku, co pokazał za sprawą teledysku SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ:

Quebonafide - ROMANTIC PSYCHO Japan Edition

Płyta Quebonafide 2020 Romantic Psycho Japan Edition, to coś, na co czekali fani! Pierwsze opinie w internecie już pokazują, że się nie zawiedli i są bardzo zadowoleni z nowego materiału. Krążek w docelowej wersji z szesnastoma utworami pojawił się 1 kwietnia, a każdy, kto zamówił go w preorderze - oprócz limitowanego krążka Romantic Psycho z wizerunkiem informatyka - otrzymał wlepki i japońskie kwiaty do zasadzenia. Płytę możecie kupić na stronie QueQuality. Cena to 44,99 złotych. 

Wrócił stary Quebonafide! Tajemnica nowego wizerunku ujawniona!

i

Autor: Natalia Boczek Wrócił stary Quebonafide! Tajemnica nowego wizerunku ujawniona!

Romantic Psycho Japan Edition - tracklista

 1. ROMANTICPSYCHO
 2. JESIEŃ
 3. PRZYTOBIE
 4. SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ
 5. TĘSKNIĘZASTARYMKANYE
 6. ASPARTAM
 7. COJESTMAŁPY
 8. RUMPELSTILSKIN
 9. GAZPROM
 10. ŚWIATTOMÓJPLACZABAW
 11. AJETLAGTOMÓJNOWYDRAG
 12. TOKYO2020
 13. NIEPŁACZĘPONOTREDAME
 14. ŁAJZA
 15. BUBBLETEA
 16. TOWSZYSTKOBYŁODLACIEBIE
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE