Natalia Nykiel robi niespodziankę fanom! Nowe piosenki wydane bez zapowiedzi!

2019-11-23 13:04
Natalia Nykiel robi niespodziankę fanom! Nowe piosenki wydane bez zapowiedzi!
Autor: Origo - okładka minialbumu Natalia Nykiel robi niespodziankę fanom! Nowe piosenki wydane bez zapowiedzi!

Natalia Nykiel wraca z mocnym uderzeniem! Artystka niespodziewanie wydała EP-kę o bardzo orientalnym tytule, Origo. Wydawnictwo zostało wydane międzynarodowo, więc tym bardziej warto je sprawdzić. Jakie utwory znajdziecie na krążku? Przekonajcie się sami sprawdzając na ESKA.pl!

Natalia Nykiel - nowe piosenki wydane bez zapowiedzi! Artystka wydała minialbum Origo, który stanowi wyjątkowo ważny krok w dyskografii Natalii Nykiel. Autorka wielokrotnie nagradzanych płyt: Lupus Electro i Discordia zaskoczyła wydając niespodziewanie mocną i bardzo emocjonalną EP-kę. Origo to zapis wewnętrznych przemian dziewczyny, która wyrusza w podróż do swoich korzeni. Za produkcję albumu odpowiada ponownie Michał Fox Król. Artystka przyzwyczaiła nas do starannego doboru współpracowników przy tworzeniu swoich płyt, jednak tym razem lista nazwisk pojawiających się na odwrocie płyty jest naprawdę imponująca. Twórcami nowych utworów są tacy międzynarodowi artyści jak Stevie Aiello (kierownik muzyczny zespołu Thirty Seconds To Mars, kompozytor m.in. Dangerous Night i Hait To The Victor), czy brytyjskie objawienie muzyki soul czyli Daley, który współpracował wcześniej m.in. z Pharrellem Williamsem. Ma na swoim koncie gwiazdorskie duety z Jessie J, Gorillaz i Jill Scott. Teraz przyszedł czas na duet z Natalią. To jednak nie wszystko!

Zobacz: Everything I Wanted: TŁUMACZENIE piosenki Billie Eilish. O czym jest utwór?

Natalia Nykiel - Origo: PIOSENKI

Minialbum Origo to łącznie 5 utworów, a całość promuje utwór Volcano. Josh Farro i Hayley Williams z Paramore udzielili zgody na wykorzystanie fragmentu ich utworu Careful w właśnie w tym - najnowszym singlu Natalii. W jednym z utworów artystce towarzyszy folkowy Rodzinny Zespół Śpiewaczy z Rakowicz.

ORIGO - tracklista EP-ki

  1. Quya
  2. Volcano 
  3. Find Me feat. Daley
  4. Wanna Go Back 
  5. I'm Not For You feat. Rodzinny Zespół Śpiewaczy z Rakowicz

Przeczytaj też: He Don't Love Me - smutna piosenka w imprezowym klimacie HITEM jesieni?! [WIDEO]

Wywiady z Radio ESKA - Natalia Nykiel
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze