Ula Kowalska - z telewizyjnych show na eurowizyjną scenę. Kim jest przyszła gwiazda?

2019-11-19 9:12
Ula Kowalska - z telewizyjnych show na eurowizyjną scenę. Kim jest przyszła gwiazda?
Autor: fot. https://www.instagram.com/ulakowalska_official/ (screen z Instagrama) /// screen z filmu na YouTube.com/ Archiwum Eurowizji TV Ula Kowalska - z telewizyjnych show na eurowizyjną scenę. Kim jest przyszła gwiazda?

Kim jest Ula Kowalska? Wokalistka cieszy się coraz większą popularnością i już wkrótce może być o niej tak głośno, jak o Roksanie Węgiel czy Viki Gabor. 14-latka od lat śpiewa i widać, że zamierza robić to przez całe życie. Jej talent dostrzegły czołowe gwiazdy polskiej sceny muzycznej m.in. Margaret. Karierę artystki przybliżamy w jednym miejscu - na ESKA.pl

Ula Kowalska - kim jest młoda wokalistka, o której robi się coraz głośniej? Od najmłodszych lat śpiewa i gra na saksofonie, bo jak przekonuje muzyka jest dla niej wszystkim. Ula Kowalska z sukcesem brała udział w trzeciej edycji Małych Gigantów. Występowała w drużynie Pogodni, której kapitanem była Omenaa Mensah. Przyszła gwiazda polskiej sceny muzycznej jest również laureatką Zjazdu Młodych Gwiazd 2019. Wydaje się jednak, że jej największym osiągnięciem jest udział w krajowych preselekcjach do Eurowizji Junior, w których startowała w 2017 roku. Zaprezentowała wówczas jury i telewidzom utwór zatytułowany Jestem jaka jestem. Zajęła 2. miejsce przegrywając o jeden punkt, a ostatecznie bilet na Konkurs Piosenki Dla Dzieci wywalczyła Alicja Rega. Talent w 14-letniej Urszuli Kowalskiej dostrzegli trenerzy 10. edycji The Voice of Poland, Michał Szpak i Margaret, którzy obserwują konto Uli na Instagramie. Potencjał w głosie zauważył również Juliusz Kamil, czyli kompozytor tekstów piosenek na nowej płycie Marcina Sójki oraz inżynier dźwięku przy hicie Roksany Węgiel, Anyone I Want To Be.

Zobacz: Eurowizja Junior 2019 - jak głosować na Viki Gabor? [KROK PO KROKU]

Urszula Kowalska - nowa piosenka

Ula Kowalska współpracowała z Juliuszem Kamilem, nagrała cover piosenki Serce Baila z Margaret, ale już możemy zdradzić, że współpracowała również z jednym z najpopularniejszych polskich producentów i DJ-ów. 

Ula Kowalska zaśpiewa hymn Eurowizji Junior 2019 już 24 listopada, podczas wielkiego finału konkursu. Z tej okazji warto przypomnieć występ, wówczas 12-letniej wokalistki, podczas eurowizyjnych preselekcji dla dzieci w 2017 roku. 

Ula Kowalska - kim jest? 

Ula Kowalska ma 14 lat i pochodzi ze Skierniewic. W swoim mieście uczęszczała do Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia. Na Instagramie śledzi ją ponad 43 tysiące osób, a sama obserwuje takie gwiazdy, jak: Na Instagramie śledzi ją ponad 43 tysiące osób, a sama obserwuje takie gwiazdy, jak: Miley Cyrus, Rita Ora czy chociażby pierwszy zespół k-pop, który przekroczył barierę miliarda wyświetleń na YouTube, Blackpink. Oprócz Instagrama znajdziecie ją również na Facebooku. Wrzuca także filmiki na swoje konto @@ulakowalska005 na TikToku. Tam śledzi ją 261 tysięcy osób. 

Najnowsze