Natalia Nykiel w The Voice of Poland! Pierwszy występ po przerwie w karierze!

2019-11-16 14:36
Natalia Nykiel w The Voice of Poland! Pierwszy występ po przerwie w karierze!
Autor: Paweł Zanio Natalia Nykiel w The Voice of Poland! Pierwszy występ po przerwie w karierze!

Natalia Nykiel po dwóch miesiącach powraca do Polski. Powraca też do korzeni, czyli do The Voice of Poland. Artystka pojawi się w drugim odcinku na żywo. Co zaśpiewa? Jak wspomina swój dawny udział w programie? Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl

Natalia Nykiel po ponad dwóch miesiącach nieobecności wraca do kraju. Wokalistka będzie gościem drugiego odcinka, 10. edycji The Voice of Poland! W połowie września polskie media zelektryzowała informacja o tym, że Natalia Nykiel zawiesza artystyczną działalność i wyjeżdża z kraju. Wszystko z powodu studiów w Portugalii, o których artystka od dawna marzyła. Planowałam to sobie od kilku lat. Mianowicie studia za granicą. (...) Już jutro tak naprawdę wyjeżdżam, więc chciałam wam bardzo podziękować za to, co się wydarzyło - zakomunikowała wówczas Natalia Nykiel na swoim Instagramie. Przez ten czas wokalistka całkowicie zrezygnowała z koncertowania i przyjazdów do kraju. Jednak dla The Voice of Poland, postanowiła zrobić wyjątek. I nie ma się czemu dziwić. To właśnie dzięki udziałowi w drugiej edycji The Voice of Poland (2013), Natalia Nykiel z nikomu nieznanej nastolatki z Piecek na Warmii i Mazurach, stała się jedną z najpopularniejszych i najbardziej cenionych wokalistek młodego pokolenia.

Zobacz: The Voice of Poland 10 - kto odpadł z programu?

Natalia Nykiel w The Voice of Poland - odcinek 16.11.2019

Bardzo stęskniłam się za koncertami i spotkaniami z publicznością, a na scenę The Voice wracam jak do domu, więc cieszę się podwójnie! 

- mówi Natalia Nykiel, która w sobotnim odcinku muzycznego show zaśpiewa aż dwa utwory. Przypomnijmy także, że na voice'owej scenie ponownie zaśpiewają: Patryk Żywczyk, Bartosz Deryło, Alicja Szemplińska (drużyna Tomsona i Barona), Stanisław Ślęzak, Sonia Michalczuk, Tadeusz Seibert(drużyna Margaret), Julia Olędzka, Damian Kulej, Kasjan Cieśla (drużyna Kamila Bednarka), Piotr Szewczyk, Daria Reczek oraz Jakub Dąbrowski (drużyna Michała Szpaka). Kto z nich wyśpiewa sobie awans do półfinałowego odcinka? Odpowiedź już w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2. 

Najnowsze