He Don't Love Me - smutna piosenka w imprezowym klimacie HITEM jesieni?! [WIDEO]

2019-11-13 16:32 RW
He Don't Love Me - smutna piosenka w imprezowym klimacie HITEM jesieni?! [WIDEO]
Autor: Warner Music Poland He Don't Love Me - smutna piosenka w imprezowym klimacie HITEM jesieni?! [WIDEO]

He Don't Love Me - to jeden z największych hitów jesieni 2019? Rozgrzewający utwór, pod którym podpisuje się Winona Oak, doczekał się remiksu, za który odpowiada Gaullin. Oceńcie sami - słuchając utworu na ESKA.pl!

Winona Oak to nowe nazwisko na scenie alternatywnego popu zawieszonego gdzieś między estetyką retro, wyznaczaną konsekwentnie od kilku lat przez Lanę Del Rey czy Palomę Faith, a elektronicznym, mrocznym i basowym brzmieniem. Wszystko za sprawą Gaullina, 20-letniego producenta z Litwy, którego hit "Moonlight" podbił radiowe listy przebojów w całej Europie (również w Polsce!) i wygenerował ponad 150 milionów streamów na całym świecie. Remix jej debiutanckiego singla "He Don't Love Me" sprawnie miesza poetycki, niski głos Artystki z mocnym, klubowym brzmieniem tworząc imprezowy, słodko-gorzki numer, którego nie da się zapomnieć.

Choć solowe utwory Winony nie mają zbyt wiele wspólnego z muzyką taneczną, to Artystka nie unikała od początku swojej kariery ciekawych, EDM-owych współprac. Dowodem na to może być między innymi utwór Hope, gdzie Szwedka dograła się zespołowi The Chainsmokers. Singiel spotkał się z ogromną przychylnością słuchaczy i zagościł na największych playlistach w serwisach streamingowych.

Najnowsze