Nagrali #hot16challenge i zaskoczyli wszystkich. Co sprawiło, że podbijają YouTube?

2020-05-18 12:10
Nagrali #hot16challenge i zaskoczyli wszystkich. Zobacz co sprawiło, że podbijają YouTube!
Autor: screen z: YouTube/MiłyPan Official, YouTube/Dawid Kwiatkowski, YouTube/Natalia Szroeder, YouTube/Roksana Węgiel, YouTube/WERSOW #Hot16Challenge2

Druga edycja #hot16challenge przejęła platformę YouTube i kartę na czasie. Codziennie nominowane są kolejne gwiazdy, a także publikowane nowe 16-wersowe kawałki. Jednak część z nich okazała się być sporym zaskoczeniem, ponieważ artyści nie mieli nigdy nic wspólnego z hip hopem. Kto wśród internautów najbardziej zadziwił? Czyj występ zrobił wielkie wow? Dowiecie się na ESKA.pl.

W 2014 roku, pierwsza edycja wyzwania #hot16challenge została bardzo dobrze odebrana i była jedną z popularniejszych zabaw w internecie. Sukces powtórzył się również w 2020 roku, gdy wystartowała jej druga edycja. Charytatywna zbiórka pieniędzy na rzecz walki z pandemią koronawirusa w naszym kraju, w połączeniu z muzyką okazała się być wielkim hitem! W challenge angażuje się nie tylko wielu wokalistów, ale również ludzie ze świata internetu czy YouTube’a. Swój wkład w pomoc mają również osoby niepubliczne, czyli fani gwiazd, którzy wpłacają pieniądze do skarbonki na stronie siepomaga.pl. Finalny cel zbiórki, został określony na milion złotych, jednak ta kwota szybko została pobita i z minuty na minutę wciąż rośnie. Tegoroczną akcję zapoczątkował raper Solar. Kolejno wzięli w niej udział m.in.: Taco Hemingway, Mata, Bedoes, Norbi, Klocuch, Szpaku, Kękę, Taconafide, Cleo, Dawid Kwiatkowski, Lanberry, Sanah, Roksana Węgiel, Natalia Szroeder, Viki Gabor, ludzie z ekipy Friza oraz wielu innych artystów czy youtuberów. Część z tych występów okazała się być dla internautów wielkim zaskoczeniem. Niektóre słowa z 16-wersowych kawałków podbiły internet i już stały się treściami memów, jak np. ostry cień mgły.

Występ której gwiazdy zszokował pozytywnie internautów? Kto mimo, iż nie miał nic wspólnego z rapem, poradził sobie bardzo dobrze? Poniżej przedstawiamy wam pięć takich osób. Ciekawe czy będziecie zaskoczeni!

The Voice of Poland - castingi

#Hot16Challenge2 - która gwiazda zaskoczyła najbardziej?

Druga edycja #hot16challenge zdecydowanie przejęła sieć! Sporym zaskoczeniem dla internautów okazała się być raperska nawijka piosenkarki Natalii Szroeder. W komentarzach wielu z nich nie kryło fascynacji i zszokowania. Kawałek został bardzo dobrze przyjęty, a fani chcą więcej takiego brzmienia. Dużym zaskoczeniem było również nagranie Dawida Kwiatkowskiego, w którym zaśpiewał o swoim prywatnym życiu, plotkach i karierze. Co ciekawe, okazuje się, że z 16-wersowego singla powstanie cała piosenka. Następnym wow okazał się być Miły Pan, który na co dzień tworzy gatunek disco polo. Jego hip hopowe brzmienie zostało bardzo dobrze odebrane, a fani domagają się tworzenia więcej tego typu nawijek. Od kilku dni na karcie YouTube idzie w górę piosenka youtuberki Wersow. Kawałek zajmuje obecnie drugie miejsce, a w komentarzach pojawia się lawina ciepłych słów. Wielbiciele dziewczyny są bardzo zaskoczeni jej wykonaniem i gratulują jej dobrego występu. Wielkie brawa otrzymała również Roksana Węgiel, która rapując gorącą szesnastkę na nowo rozkochała w sobie fanów. Nawijka artystki wywołała nie tylko uśmiech na twarzy internautów, ale również ciarki na ciele.

Czyj 16-wersowy kawałek okazał się być dla was miłym zaskoczeniem? Dajcie znać w sondzie poniżej.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze