Viki Gabor nie zawiodła #hot16challenge! Światowy poziom młodej artystki

2020-05-15 18:40
Viki Gabor nie zawiodła #hot16challenge! Światowy poziom młodej artystki
Autor: screen z YouTube/Viki Gabor Viki Gabor nie zawiodła #hot16challenge! Światowy poziom młodej artystki

Kolejną nominowaną gwiazdą w akcji #hot16challenge2 jest młodziutka piosenkarka Viki Gabor. Wokalistka ponownie pokazała jak wielki ma talent i na co ją stać! Dwujęzyczna wersja 16-wersowego singla naprawdę zaskakuje. Koniecznie posłuchaj go na ESKA.pl - z pewnością się zauroczysz!

Druga edycja #hot16challenge zdecydowanie podbiła polski internet! Artyści nie tylko niosą pomoc poprzez zbiórkę pieniędzy na www.siepomaga.pl, ale również tworzą kawałki, które okazują się być hitami. Niektórzy z nich zaskoczyli swoich fanów do tego stopnia, że domagają się od wokalistów więcej hip hopu. Co ciekawe, nawet Dawid Kwiatkowski zamierza z 16-wersowego kawałka zrobić całą piosenkę. Kolejne nominacje do nagrania gorącej szesnastki otrzymała Viki Gabor. Wyzwanie rzuciły jej między innymi Maryla Rodowicz i Kayah. Młoda piosenkarka odpowiedziała na nie bez zawahania i stworzyła coś naprawdę wyjątkowego. Z pewnością nie zawiodła nikogo, bo jej występ bez wątpienia jest na światowym poziomie!

O czym Viki Gabor nawija w swoim kawałku #hot16challenge? Dowiecie się poniżej.

Wywiad z Viki Gabor

Viki Gabor - #Hot16Challenge2

16-wersowy kawałek Viki Gabor okazuje się być wielkim zaskoczeniem! Młoda piosenkarka zaśpiewała go nie tylko w języku polskim, ale również po angielsku. Światowe wykonanie już w pierwszych minutach od premiery, podbiło serca wielu słuchaczy. Used to be a happy girl - tak zaczyna śpiewać Viki. Artystka następnie zaczyna nawijać przede wszystkim o niesieniu pomocy w obecnym czasie, gdy szerzy się pandemia koronawirusa. Dodatkowo jej tekst podnosi na duchu, kiedy padają słowa Don't lose you hope. Możemy również usłyszeć początek refrenu z jej hitu Ramię w ramię: Ramię w ramię wiem, przejdziemy to. Coraz mocniej czuję, że lepsze dni są od nas już o krok. Nawijkę kończy wers w języku polskim, który brzmi: Superheros to dzisiaj my. Możemy uratować świat, ja i ty.

Poniżej możecie posłuchać, jak niesamowita Viki Gabor poradziła sobie w #Hot16Challenge2. Artystka kolejno nominowała do akcji: Arianę Grande, Bars and Melody, Shanguy, Isac Elliot oraz zespół Blue Cafe.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze