Michał Szpak

i

Autor: YouTube/Michał Szpak

Michał Szpak w zupełnie nowej odsłonie. Artysta rapuje w Hot16Challenge 2

2020-05-12 10:31

W drugą odsłonę hitowego wyzwania Hot16Challenge angażuje się coraz więcej artystów. Do grona gwiazd, które zdecydowały się na nagranie własnych wersów dołączył Michał Szpak. Wokalista odpowiedział na nominację Ralpha Kaminskiego. Jak poradził sobie w zupełnie nowej odsłonie? Fani są zachwyceni! Wideo znajdziecie oczywiście na ESKA.pl.

Michał Szpak w Hot16Challenge pokazał się w zupełnie innej odsłonie. Wokalista, który swoją karierę zaczął od udziału w I edycji programu telewizyjnego X Factor, wielokrotnie udowodnił, że potrafi odnaleźć się w niemalże każdym repertuarze. Jeszcze za czasów muzycznego show, Michał zachwycał publiczność i telewidzów własnymi interpretacjami klasyków polskiej, jak i zagranicznej sceny muzycznej. Teraz na koncertach oczarowuje przede wszystkim własnymi kompozycjami, ale wciąż zdarza mu się sięgać po cudze utwory. Po rockowych kawałkach czy emocjonalnych balladach, przyszedł czas na rap.

Artysta odpowiedział na nominację swojego kuzyna Ralpha Kaminskiego do Hot16Challenge 2 i wspólnie z bratem Damianem napisali wersy pod beat wyprodukowany przez Wołka. Hot16Challenge 2 to obecnie najpopularniejsza akcja w internecie, a jej cel jest jasny - zebrać jak najwięcej pieniędzy na walkę z pandemią koronawirusa. I choć początkowo w akcji brali udział sami raperzy, tak teraz w niesienie pomocy zaangażowali się artyści wykonujący różne gatunki muzyczne, a także youtuberzy i celebryci. Jak z rapem poradził sobie Michał?

Domowe Granie: Alicja Szemplińska zaśpiewała Empires! Tym wykonaniem wygrałaby Eurowizję!

Michał Szpak - Hot16Challenge

- Jestem Szpak, nie Szpaku, w tym klimacie nie mam skilla - rapuje w swojej odpowiedzi na Hot16Challenge Michał Szpak. Fani wokalisty nie mają jednak wątpliwości, co do tego, że i z rapowaniem poradził sobie znakomicie. W komentarzach pod wideo można przeczytać pozytywne opinie nie tylko od polskich, ale i zagranicznych wielbicieli. Artysta nominował Barbarę Wrońską, Mistera D., Kingę Rusin, siostrę Marlenę, brata Damiana i psa Hektora. W swoich zwrotkach nie zapomniał też o tym, co jest najważniejsze, czyli o idei całej akcji. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE