Miss, która wygląda jak sanah? Uderzające podobieństwo reprezentantki Polski na Miss Earth

2022-11-29 10:31
Miss, która wygląda jak sanah
Autor: AKPA; instagram.com/julia_baryga Julia Baryga jest podoba do sanah?

Miss Earth to jeden z najważniejszych konkursów piękności na świecie, w którym aktualnie biorą udział młode kobiety z niemal całego świata. W tym gronie jest także reprezentantka Polski, która według opinii niektórych internautów, podobna jest do... sanah! Czy polska królowa piękności faktycznie przypomina artystkę?

Polska miss wygląda jak sanah? Takie opinie można znaleźć w mediach społecznościowych oraz na forach poświęconych konkursom piękności. Mowa o reprezentantce Polski na Miss Earth 2022. Aktualnie na Filipinach odbywa się nowa edycja, podczas której poznamy nową najpiękniejszą kobietę Ziemi. To jeden z najważniejszych konkursów, zaraz po Miss World i Miss Universe. W barwach Polski o ten prestiżowy tytuł walczy pochodząca z Łodzi Julia Baryga. Młoda dziewczyna odniosła już mały sukces: zdobyła srebrny medal w konkurencji Beach Wear Competition. Później odbyły się prezentacje w sukniach wieczorowych i właśnie wtedy pojawiły się komentarze, że Julia wygląda jak sanah. - Ktoś tutaj wspomniał, że wygląda jak sanah. Ja mam identyczne odczucia. Są bardzo do siebie podobne - pisze użytkowniczka forum misspassion.pl. 

ZOBACZ TAKŻE: Finalistka Mam Talent to druga Sanah?! Brzmi zupełnie jak ona!

Sanah o płycie Uczta, spotkaniach z fanami i nowej piosence z Dawidem Podsiadło

Julia Baryga wygląda jak sanah?

Julia Baryga ma 19 lat i studiuje kierunek Industrial Biotechnology na Politechnice Łódzkiej. Interesuje się podróżami, tańcem i modelingiem. Kilka miesięcy temu zdobyła tytuł II Wicemiss Polonia 2022, co dało jej bilet na Miss Earth. Jeśli wygra, zostanie pierwszą Polką, która zdobędzie ten tytuł. Poniżej zamieszczamy jej zdjęcia. Czy widzicie podobieństwo do sanah? Weźcie udział w ankiecie!

ZOBACZ TAKŻE: Miss Polonia - to te piękności zakładały koronę. Najpopularniejsze zwyciężczynie konkursu

Sonda
Uważacie, że Julia Baryga jest podobna do sanah?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze