Sanah

i

Autor: MAREK ZIELINSKI / SUPER EXPRESS

Sanah zaliczyła wpadkę na koncercie. Sama nie mogła uwierzyć w to, co powiedziała!

2022-11-19 11:54

Nawet takim profesjonalistom jak Sanah zdarzają się wpadki. Podczas ostatniego koncertu w Poznaniu wokalistka pomyliła... miejscowości. Wchodząc na scenę, przywitała Katowice, w których grała poprzedniego dnia. Nagranie jednej z fanek obecnych na Bankiecie szybko stało się viralem na TikToku. Reakcja gwiazdy na własną pomyłkę była bezcenna!

Sanah koncertuje obecnie w ramach trasy Bankiet. Widząc ogromne zainteresowanie swoimi występami, artystka zdecydowała się dołożyć kolejne daty, w związku z czym nierzadko śpiewa dla publiczności codziennie. Nic dziwnego, że mając tak napięty terminarz, piosenkarce zdarza się czasami zapomnieć, gdzie gra kolejne show. 14 listopada Sanah zawitała ze swoim bankietem do Poznania. Mając wciąż w pamięci dwa poprzednie koncerty w Katowicach, artystka rozpoczęła występ, witając się z... katowicką publicznością.

Dobry wieczór, Katowice. Jestem tu z tyłu - rozpoczęła Sanah.

Gwiazda szybko zauważyła swój błąd.

Oj, przepraszam, Poznań. Wczoraj były Katowice. Przepraszam! Poznań, o rany, przepraszam - kontynuowała, śmiejąc się z własnej wpadki.

Jedna z fanek obecnych na Bankiecie uchwyciła zabawny moment. Wideo stało się viralem.

Twierdzenie Pitagorasa od Sanah to nie wszystko? Fani już rzucili jej kolejne wyzwanie!

Sanah o płycie Uczta, spotkaniach z fanami i nowej piosence z Dawidem Podsiadło

Sanah pomyliła miejscowości

Takie wpadki zdarzają się nawet światowym gwiazdom. Biorąc pod uwagę liczbę miejscowości, jakie Sanah odwiedza podczas jednego tournee, nie powinno dziwić, że artystka może na moment zapomnieć, gdzie aktualnie występuje. Fani piosenkarki obecni na koncercie od razu stanęli w obronie swojej idolki, gdy ta została skrytykowana przez internautów.

Miała 2 koncerty w Kato, więc miała prawo się pomylić. To tylko człowiek, a płaci się tyle za orkiestrę i chór, który robił niesamowite wrażenie:) - odpisała jednemu z internautów autorka popularnego na TikToku nagrania.

Dzięki mini-wpadce koncert przeszedł do historii, a reakcja wokalistki była natychmiastowa i tak urocza, że chyba nikt nie poczuł się obrażony. Jakiś czas temu podobna sytuacja przydarzyła się Justynie Steczkowskiej. Artystka przywitała Opole, będąc w... Sopocie.

Sonda
Lubisz piosenki Sanah?