Sanah i Paula Biskup

i

Autor: AKPA

Finalistka Mam Talent to druga Sanah?! Brzmi zupełnie jak ona!

2022-11-23 13:21

Przed nami wielki finał programu Mam Talent, w którym o zwycięstwo powalczy między innymi Paula Biskup. Wokalistka nie bez powodu została już okrzyknięta drugą Sanah. Jej kompozycje i autorskie teksty od razu przywodzą na myśl najpopularniejszą aktualnie polską artystkę. Wykonawczyni hitu Szampan nie miała jednak tyle szczęścia, co finalistka show.

Paula Biskup to druga Sanah? Takie komentarze pod adresem debiutującej wokalistki pojawiły się po jej występie w półfinale programu Mam Talent. Pochodząca z miasta Turek artystka zachwyciła jurorów, publiczność oraz widzów zgromadzonych przed telewizorami już na etapie castingów do cieszącego się niesłabnącą popularnością show. Wielkopolanka wykonała na żywo autorski kawałek, który poruszył Marcina Prokopa do tego stopnia, iż zdecydował się na wciśnięcie złotego przycisku. Tym samym Paula Biskup awansowała do transmitowanego na żywo półfinału, w którym wykonała piosenkę zatytułowaną Dla ciebie. I ten występ spotkał się ze świetnym odbiorem.

Zapomnijcie o Sanah, Paula Biskup! - wykrzyknął po wszystkim Michał Kempa.

Także jurorzy nie kryli swojego podziwu dla talentu debiutującej artystki.

Życzę ci uczciwej osoby, która oszlifuje twój diament. To się dopiero tutaj zaczyna - powiedział Jan Kliment.

Jak widać, Paula mogła liczyć na cieplejsze przyjęcie, niż wokalistka, do której jest porównywana.

Sanah zaliczyła wpadkę na koncercie. Sama nie mogła uwierzyć w to, co powiedziała!

Sanah o płycie Uczta, spotkaniach z fanami i nowej piosence z Dawidem Podsiadło

Druga Sanah w Mam Talent

Jurorzy zdecydowali, że Paula Biskup zasługuje na udział w wielkim finale programu Mam Talent, którego emisję zaplanowano na sobotę, 26 listopada. Druga Sanah, jak określają wokalistkę prowadzący show oraz widzowie, mogła liczyć na znacznie przyjemniejszy start niż gwiazda. Przypomnijmy, że Sanah próbowała swoich sił zarówno w polskiej, jak i brytyjskiej wersji Mam Talent. Żaden z jej występów nie został jednak nawet wyemitowany.

Sanah wspomina porażkę w Mam talent i The Voice of Poland. Usłyszała okropne słowa!

Sonda
Czy Paula Biskup przypomina ci Sanah?