Mini Majk WYRZUCONY z mieszkania! Jego dziewczyna zdradziła SZOKUJĄCY powód

i

Autor: screen z filmu na YouTube: CZY MIELIŚMY GORSZY MOMENT W ZWIĄZKU? / Paulina Kozłowska Mini Majk WYRZUCONY z mieszkania! Jego dziewczyna zdradziła SZOKUJĄCY powód

Mini Majk WYRZUCONY z mieszkania! Jego dziewczyna zdradziła SZOKUJĄCY powód

2022-12-05 9:26

Mini Majk musiał opuścić mieszkanie po tym, gdy pokłócił się ze swoją dziewczyną. Wydawać się mogło, że para tworzy szczęśliwy, udany i pełny miłości związek. Tymczasem doszło pomiędzy nimi do mocnej wymiany zdań, w wyniku czego zaczęli myśleć o zerwaniu. Paulina Kozłowska chciała zakończyć blisko dwuletni związek i przekonywała, że miała ku temu powód. Co się dokładnie stało? Przekonajcie się na naszej stronie.

Spis treści

  1. Mini Majk i Paulina Kozłowska - kłótnia
  2. Mini Majk i Paulina Kozłowska - związek

Mini Majk został wyrzucony z mieszkania, co wywołało duże emocje wśród internautów! Moment, na którym mówi, że musiał opuścić lokum został wyłapany przez czujnych widzów, z całego kilkunastominutowego materiału. Wspólnie ze swoją dziewczyną Pauliną Kozłowską wpadł na pomysł, by po raz kolejny odpowiedzieć na pytania internautów. Opowiedzieli, gdzie spędzą święta, o tęsknocie za Domem Ekipy, o swoich psach, wspólnym tatuażu, czy chociażby o tym, jakie mają plany na najbliższą przyszłość. W gronie dwudziestu pytań pojawiło się to związane z najgorszym okresem w związku. Para przeżyła bardzo trudne miłosne chwile na przełomie października i na początku listopada. Dlaczego Krzyżanowski musiał opuścić mieszkanie Pauliny Kozłowskiej?

Mini Majk i Paulina Kozłowska ujawniają, kto DOMINUJE w łóżku! Intymne wyznanie pary

Polska cierpiała. Szczęsny bohaterem. Komentarz po meczu Polska - Argentyna

Mini Majk i Paulina Kozłowska - kłótnia

Mini Majk i Paulina Kozłowska po tym, gdy zakończył się projekt Dom Ekipy musieli się wyprowadzić i zamieszkać osobno. Taka sama sytuacja dotknęła pozostałych członków Ekipy Friza. Paulina dostała luksusowe mieszkanie od rodziców, więc Mateusz Krzyżanowski do momentu ślubu może mieć poczucie, że nie jest u siebie. Pierwszy smutny moment, gdy Mateusz Krzyżanowski odczuł, że przy każdej większej kłótni lub co gorsza przy rozpadzie związku będzie musiał opuścić lokum miał miejsce na przełomie października i na początku listopada. Para pokłóciła się o jeden z odcinków oraz o inne rzeczy, który nie ujawniono na filmie. Ich rozmowa wyglądała następująco:

W ostatnim czasie miałam taką myśl, żeby zerwać - powiedziała Kozłowska

No w sumie ja też miałem taką myśl. Bo jak się kłóciliśmy, to taka relacja nie miała sensu - odpowiedział Mini Majk

Musisz przyznać, że jednak ty byłeś winny temu wszystkiemu - zaznaczyła jego dziewczyna

Nie, wina jest obustronna - powiedział członek Ekipy Friza

Nie w tym wypadku nie była obustronna - odpowiedziała Kozłowska

Mówię o sytuacji tej, co musiałem opuścić lokum - ujawnił Krzyżanowski

To też, ale później tej drugiej sytuacji, gdzie wypisałam Ci co złego zrobiłeś - powiedziała Paulina

Ten odcinek chyba - zastanowił się Youtuber

No o odcinek, ale też o kilka innych rzeczy, które Ci wypisałem wcześniej. To była wina twoja czy moja - odpowiedziała Kozłowska

Powiedziałem ci czym jest to spowodowane. Większość winy jest po mojej stronie, ale ogólnie wina jest obustronna - wyjawił Majkel

Nie dogadywaliśmy się w ostatnim miesiącu. Już teraz jest na pewno lepiej. Miałam taką myśl, żeby zerwać, więc najgorszy okres to przełom października, początek listopada. Trochę minęło od tego czasu. Czasami kłótnie są potrzebne, żeby wyjaśnić pewne sprawy i nakierować się na nowe spostrzeżenia - podsumowała Paulina Kozłowska.

Wymiana zdań pomiędzy twórcami wywołała ogromne emocje wśród internautów. Jedna z internautek zauważyła, że Mini Majk i Paulina Kozłowska zawsze się kłócą, gdy nagrywają filmik Q&A. Inna osoba zaczyna odliczać czas aż para ze sobą naprawdę zerwie. My jednak mamy nadzieję, że do tego nie dojdzie i pomiędzy nimi już zawsze będzie zgoda.

Mini Majk i Paulina Kozłowska - związek

Mini Majk i Paulina Kozłowska tworzą związek od 2020 roku. Pierwszy raz o dziewczynie Mini Majka zrobiło się głośno, gdy operator kamery przypadkowo pokazał ją na jednym z filmików Ekipy Friza. Internauci, którzy są czujni i zauważają każdy szczegół na filmach, podejrzewali wtedy, że właśnie ta para jest razem. Potwierdzenie dostaliśmy 22 maja 2021, kiedy to Mateusz Krzyżanowski oficjalnie poinformował o tym, że jest w związku. Nagrał specjalne wideo, na którym przedstawił swoim fanom swoją partnerkę.

Friz dostanie sporą kasę? Wszystko dzięki jednemu z członków Ekipy

Paulina od Mini Majka tłumaczy WPADKĘ z niesforną piersią. W TAKI sposób zareagowała

Chcesz się pośmiać? Włącz WKRĘTARKĘ!

Posłuchaj, kogo wkręciliśmy tym razem :)

Listen to "Wierny" on Spreaker.