Friz

i

Autor: Screen z YT: Karol Friz Wiśniewski/KTO OSTATNI WYJDZIE Z RUCHOMYCH PIASKÓW WYGRYWA 10.000 ZŁ!

Friz dostanie sporą kasę? Wszystko dzięki jednemu z członków Ekipy

2022-11-30 9:54

Członek Ekipy Friza zagra w serialu na CANAL+. Twórca pojawi się na wielkim ekranie wraz z wielkimi gwiazdami polskiego kina i muzyki. Jednak zyskiem, najprawdopodobniej, nie będzie mógł cieszyć się długo. Częścią gaży, którą dostanie, będzie musiał podzielić się z Frizem.

Twórca z Ekipy Friza zagra w serialu! Pięcioodcinkowy miniserial zyskał sporo uwagi ze strony krytyków. Wysokobudżetowa produkcja postanowiła zaangażować do kolejnej odsłony gwiazdorską obsadę. Wszystko wskazuje jednak na to, że youtuber zyskiem będzie musiał podzielić się z Karolem Wiśniewskim. Twórca, jako członek Ekipy, podpisał umowę z Ekipą Holding, według której spółka nie tylko zarządza jego karierą i reprezentuje go, ale również dostaje określony procent z zarobionych przez niego pieniędzy. Po tym, jak Friz ogłosił zakończenie projektu Dom Ekipy, część twórców postanowiła złożyć wypowiedzenia i zmienić agencje zarządzające ich drogą zawodową i wizerunkiem. Jednak, według Ekipa Holding, takie wypowiedzenia nie mają żadnych podstaw prawnych, a umowy będą nadal respektowane. Wszystko wskazuje na to, że twórca będzie musiał podzielić się kasą, którą zgarnie za serial.

Friz komentuje koniec daily od Genzie. Podjął decyzję, co dalej z twórcami

Burger Drwala w wersji FIT. Jak zrobić go w domu? | ESKA XD - Fit vlog #62

Tromba zagra w serialu

Tromba zagra w serialu WILK na CANAL+ wraz z gwiazdorską obsadą. Członek Ekipy Friza pojawi się na wielkim ekranie u boku reprezentantów 2115 Gang: Bedoesa i Kuqe. Serial opowiada o związkach osób, które weszły w okres dojrzewania oraz o tym, jak wychowanie wpływa na podejmowanie decyzji przez młode osoby. W pierwszym sezonie w produkcji zagrali m.in. Magdalena Boczarska, Agata Kulesza czy Bedoes 2115. Premiera WILKA będzie miała miejsce latem 2023 na CANAL+ online oraz na antenie CANAL+ Premium.

Friz zakazał imprez Genzie. Montażysta wyciął TĘ scenę!

Tromba - serial

Zarobki aktorów, w dużej mierze zależą nie tylko od produkcji, w której grają, ale również od ich rozpoznawalności. W przypadku Tromby, najprawdopodobniej, możemy mówić o sporej kwocie, która została mu zaproponowana. O tym, że pomiędzy spółką Ekipa Holding a twórcami, którzy wypowiedzieli umowy, doszło do porozumienia nic nie wiadomo, dlatego najprawdopodobniej zdecydowana większość gaży za produkcję będzie musiała wpłynąć nie na konto Tromby, a do Friza. Przyjaciele Karola Wiśniewskiego złożyli wypowiedzenia pod koniec września. Nie wiadomo, jaki był ich okres, jednak gdyby przyjąć standardowy czas tego typu świadczeń (miesiąc), to wszystko wskazuje na to, że umowy przestały być już wiążące. Jednak nie ma żadnych oznak tego, że twórcy i Ekipa Holding doszli do jakiegokolwiek porozumienia. Jeśli umowa, którą Tromba podpisał z Ekipą byłaby respektowana, to musiałby oddać sporą część pieniędzy za serial WILK.

Listen to "Lanberry zdradza nam, co trzyma w lodówce i dlaczego poszła w stronę rocka! GOŚĆ RADIA ESKA" on Spreaker.