Paulina od Mini Majka tłumaczy WPADKĘ z niesforną piersią. W TAKI sposób zareagowała

i

Autor: HIGH League 4 DZIEŃ Z: Mateusz "Mini Majk" Krzyżanowski / HIGH League Paulina od Mini Majka tłumaczy WPADKĘ z niesforną piersią. W TAKI sposób zareagowała

Paulina od Mini Majka tłumaczy WPADKĘ z niesforną piersią. W TAKI sposób zareagowała

2022-09-08 12:41

Paulina Kozłowska od dłuższego czasu pojawia się na filmach Friza i Wersow. W przeciwieństwie do jej chłopaka, Mini Majka, który nie utrzymuje kontaktu z założycielem Ekipy. Początkująca Youtuberka opowiedziała o swojej wpadce, jaka miała miejsce podczas przybasenowej imprezy. Poznajcie jej pierwszy komentarz w tym temacie już teraz.

Spis treści

  1. Paulina Kozłowska - wpadka

Wpadka Pauliny Kozłowskiej od Mini Majka wywołała spore emocje wśród internautów. To właśnie widzowie filmów Ekipy zauważyli, że pierś dziewczyny Mini Majka wysunęła się z kostiumu. Nie ma w tym jednak nic niezwykłego, bo takie rzeczy zdarzają się nawet największym gwiazdom czerwonego dywanu. Taka jest też natura. Mimo to internauci zrobili wokół tego tematu wielki szum. Do sytuacji doszło podczas parapetówki, którą urządzili Wersow i Friz. 

Mini Majk PORZUCIŁ kontakt Frizem. Fani robią wielkie oczy i punktują Youtubera

Friz kiedyś i dziś
Sonda
Mini Majk powinien nagrywać z Frizem?

Paulina Kozłowska - wpadka

W części, gdy impreza przeniosła się na zewnątrz, w okolice basenu, dziewczyna Mini Majka nie poczuła, że coś jest nie tak. Później, w czasie oglądania materiału przed wyemitowaniem go na kanale Friza również nie zauważyła momentu, który trzeba było ocenzurować. Zaakceptowała wideo, zgodziła się na emisję, a dopiero po oficjalnej premierze wideo zauważyła, że coś jest nie tak. W filmie na kanale High League pierwszy raz opowiedziała o tym, jak zareagowała:

Jak dostaliśmy ten film dużo wcześniej, oglądało go 12 osób ja też. Później jak ten film wleciał do internetu to go nie oglądałam od razu, tylko zauważyłam po wiadomościach na Instagramie, żebym zobaczyła ten moment. Napisałam do Karola i on powiedział, że to wie. Mówił, że już to bloorują.

- opowiedziała z uśmiechem na twarzy Paulina Kozłowska. Mini Majk dodał, że nie ma w tym nic dziwnego i sam przypomniał swoje wpadki.

Tromba nago w filmie Mini Majka! Ogromna wpadka członków Ekipy Friza

Ogólnie to jest tak, że rozmawiamy i z tyłu ktoś pokaże tyłek, to Ty tego nie zauważysz. Skupiasz się na mówcy. Tak samo miałem z Trombą i pokazałem jego fujarkę w filmie, która była w odbiciu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE