Mini Majk i Paulina Kozłowska ujawniają, kto DOMINUJE w łóżku! Intymne wyznanie pary

i

Autor: screen z filmu na YouTube: KTO DOMINUJE W ŁÓŻKU? / Paulina Kozłowska Mini Majk i Paulina Kozłowska ujawniają, kto DOMINUJE w łóżku! Intymne wyznanie pary

Mini Majk i Paulina Kozłowska ujawniają, kto DOMINUJE w łóżku! Intymne wyznanie pary

2022-08-29 11:16

Mini Majk i Paulina Kozłowska tworzą bardzo udany związek i dla wielu mogą być wzorem do naśladowania. Popularni twórcy, w ostatnim czasie dość często ujawniają tajemnice ze swojego wspólnego życia. Furorę robił ich komentarz odnośnie założenia rodziny, a także opowieść o pierwszym spotkaniu. Teraz na popularności zyskuje wyznanie związane z tym, kto dominuje w łóżku. Odpowiedzi na TAKIE pytanie nikt się nie spodziewał.

Spis treści

  1. Mini Majk i Paulina Kozłowska - intymne wyznanie
  2. Mini Majk i Paulina Kozłowska - związek

Mini Majk i Paulina Kozłowska kolejny raz udowodnili, że mają do siebie dystans i chętnie odpowiadają na pytania swoich fanów. Nawet na te najbardziej intymne, o których inni wstydzą się mówić. Nikt nie powinien mieć wątpliwości, że obok Friza i Wersow, to jedna z najbardziej ulubionych par, jeśli chodzi o gwiazdy internetu. Mateusz Krzyżanowski, choć na początku się bał reakcji swoich fanów, to oficjalnie przedstawił partnerkę w maju 2021 roku. Od tamtego czasu zyskała ona na popularności pojawiając się w filmach Ekipy Friza, Wersow, czy chociażby w materiałach wideo swojego ukochanego. Zresztą sama postanowiła założyć kanał, który w krótkim czasie zebrał ponad 120 tysięcy subskrybentów. Za jego sprawą poznajemy parę jeszcze bardziej i wiemy, że pomimo różnych zdań, tworzą szczęśliwy związek. Ostatnio Paulina Kozłowska opowiedziała, jak poznała Mini Majka. Bardzo dokładnie opisała początek ich znajomości, a także opowiedziała o pierwszym razie z Krzyżaniowskim.

Marissa i "Stranger" pierwszy raz na żywo!

Mini Majk i Paulina Kozłowska - intymne wyznanie

Mini Majk i Paulina Kozłowska coraz częściej ujawniają szczegóły prywatnego życia. Tu nie chodzi o to, kto dłużej korzysta z toalety, czy chętniej sprząta w domu. Para po raz kolejny opowiedziała o tym, co dzieje się u nich w sypialni. Niedawno głośno było o tym, czy Mini Majk i Paulina Kozłowska chcą mieć dziecko. Postawili sobie kilka warunków, które powoli spełniają. Teraz szczerze opowiedzieli o tym, kto jest odważniejszy i dominuje w łóżku. Wspólnie podnieśli kartki z imieniem Majkel. Jak argumentowała to Youtuberka?

Zdecydowanie to ta odpowiedź. Ogólnie ja wolę, gdy mężczyzna jest bardziej dominujący i bardzo mi to odpowiada. Tak też jest w naszym związku i na szczęście Majkel jest taką osobą, która spełnia ten warunek. Obojgu jest nam bardzo dobrze. Majkel ma temperament rządzący.

- powiedziała z uśmiechem na twarzy Kozłowska. Mini Majk po aferze związanej z filmem Oceniamy umiejętności w łóżku swojej drugiej połówki i słowami, że zachęca Paulinę do seksu, gdy ta mówi, że jest zmęczona, tym razem postanowił się nie wypowiadać.

Mini Majk i Paulina Kozłowska - związek

Mini Majk i Paulina Kozłowska od 2020 roku tworzą udany związek. Pierwszy raz o dziewczynie zrobiło się głośno, gdy operator kamery przypadkowo pokazał ją na jednym z filmików Ekipy Friza. Internauci podejrzewali wtedy, że para jest razem. Potwierdzenie dostaliśmy 22 maja 2021, kiedy to Mateusz Krzyżanowski oficjalnie poinformował o tym, że jest w związku. Nagrał specjalne wideo, na którym przedstawił swoim fanom swoją partnerkę.

Friz zakończy karierę, by założyć rodzinę? Wersow szczerze o pomyśle internautów

Sonda
Czy podoba Ci się dystans Mini Majka i Pauliny Kozłowskiej?