Mikołaj Macioszczyk ponownie w The Voice of Poland. Jego poprzedni udział wywołał kontrowersje!

Mikołaj Macioszczyk ponownie w The Voice of Poland. Jego poprzedni udział wywołał kontrowersje!
Autor: screen z filmu na YouTube: Mikołaj Macioszczyk vs. Kasjan Cieśla - "Miłość Miłość" - Bitwy - The Voice of Poland 10 / Mikołaj Macioszczyk ponownie w The Voice of Poland. Jego poprzedni udział wywołał kontrowersje!

Mikołaj Macioszczyk wraca na scenę programu The Voice of Poland. Tym razem powalczy o uznanie nowych trenerów, w tym Edyty Górniak i Urszuli Dudziak. Przypomnijcie sobie, jaką kontrowersję wokalista wywołał podczas występów w 10. edycji muzycznego show.

Spis treści

  1. Mikołaj Macioszczyk - The Voice of Poland
  2. Mikołaj Macioszczyk - The Voice of Poland 11
  3. Mikołaj Macioszczyk - kim jest?

Mikołaj Macioszczyk w The Voice of Poland drugi raz próbuje swoich sił. Młody wokalista walczył o zwycięstwo w poprzedniej, 10. edycji programu. Wtedy jego udział, a dokładniej jeden z występów, wywołał kontrowersje. W internecie wręcz zawrzało, a to wszystko za sprawą decyzji Kamila Bednarka, który był trenerem jubileuszowej odsłony programu. O jaką decyzję chodzi? Mikołaj Macioszczyk w bitwach zmierzył się z Kasjanem Cieślą. Trener wybrał dla nich piosenkę Miłość Miłość, z repertuaru Krzysztofa Zalewskiego. Zarówno Kamil, jak i producenci, zapomnieli, że Macioszczyk wykonał ten sam utwór, podczas Przesłuchań w Ciemno, jako dodatkowy utwór. Uczestnik czuł się bowiem w nim najlepiej i stwierdził przed bitwami, że zna go na tyle dobrze, że nie potrzebuje uczyć się tekstu.

Mikołaj Macioszczyk - The Voice of Poland

Kamil Bednarek dając Mikołajowi Macioszczykowi do zaśpiewania w bitwach utwór Miłość Miłość, wywołał spore zamieszenie i powód do dyskusji wśród internautów. Wiele osób nie mogło uwierzyć, że trener zapomniał o tym, że Macioszczyk zaśpiewał tę samą piosenkę, jako utwór dodatkowy w Przesłuchaniach w Ciemno. Pojawiły się komentarze:

Bez sensu, że Mikołaj dostał utwór, który wykonywał na blindach.

- Kamil zapomniał, że Mikołaj zaśpiewał tę piosenkę w Blindach.

- Mikołaj jeszcze się przyznał, że śpiewał ten zna tekst tej piosenki . 

Co więcej, Bednarek nie krył zaskoczenia, gdy Macioszczyk stwierdził, że zna piosenkę Miłość Miłość na tyle dobrze, że nie potrzebuje tekstu. Internauci byli zaskoczeni, że trener zapomniał o tym, co działo się w Przesłuchaniach w Ciemno. 

Mikołaj Macioszczyk - The Voice of Poland 11

O tym, że Mikołaj Macioszczyk pojawi się w The Voice Of Poland 11 dowiedzieliśmy się za sprawą zwiastuna, który opublikowano na oficjalnym profilu programu w mediach społecznościowych. Wiele wskazuje na to, że wokalista pojawi się w jednym z dwóch pierwszych odcinków popularnego, muzycznego show Telewizji Polskiej. 

Mikołaj Macioszczyk - kim jest?

Mikołaj Macioszczyk, to wokalista, którym zachwycili się jurorzy debiutujący w poprzedniej edycji The Voice of Poland, czyli Margaret oraz Kamil Bednarek. Po chwilowym przemyśleniu, uczestnik zdecydował, że chce kontynuować udział w programie w drużynie Kamila. Serca trenerów zdobył śpiewając piosenkę z repertuaru Dermota Kennedy'ego - Power Over Me.

Najnowsze