Michael Buble

i

Autor: CapitalPictures/face to face/FaceToFace/REPORTER

Michael Buble w Polsce 2023 - DATA, MIEJSCE, BILETY. Gdzie i kiedy koncert?

2023-01-28 11:48

Michael Bublé z Higher Tour już niedługo zawita do Polski! Koncert będzie promował najnowszy, jedenasty album studyjny artysty. Koncert zbliża się wielkimi krokami, a biletów ubywa z każdym dniem. Sprawdziliśmy, kiedy i gdzie zagra Michael Buble oraz czy można jeszcze kupić bilety koncert.

Michael Buble w Polsce 2023 - DATA, MIEJSCE, BILETY, czyli wszystkie najważniejsze informacje na temat koncertu artysty w naszym kraju. Odkąd tylko polscy fani zobaczyli, że na trasie promującej jego najnowszy album znajduje się jedno z miast w naszym kraju, nie słabną głosy, że będzie to wyjątkowy występów muzyka. Mający na swoim koncie liczne nagrody Grammy i Juno, Michael Bublé zawsze miał jasno określone cele. Było tak, gdy podpisywał kontrakt z Reprise Records blisko dwie dekady temu i jest tak teraz – kilka miesięcy po premierze jego jedenastej płyty studyjnej. Po pierwsze, obiecał sobie, że nie tylko będzie podtrzymywał płomień wielkich klasyków American Songbook, ale wniesie do tych ponadczasowych melodii także swój osobliwy styl, silny wokal i miłość do tych ponadczasowych melodii. Po drugie, zamierzał napisać hity godne szczytów list przebojów, które staną się klasykami.Trzecim i najważniejszym dla niego zadaniem było zaprezentowanie całej tej pięknej muzyki podczas jednego koncertu i zabranie słuchaczy w wyjątkową podróż podczas wieczoru, którego nigdy nie zapomną. Podczas każdego koncertu zawsze śpiewał prosto z serca piękne pieśni miłosne, rozśmieszał, płakał, tańczył i zachwycał tłumy z całego świata na wyprzedanych arenach i stadionach. Chciał, aby jego występy były legendarne. Udało mu się to osiągnąć bez problemu, co wykraczało poza jego najśmielsze marzenia. Wieloplatynowy wokalista/autor tekstów/producent/humanista nie zwalnia tempa, a fani będą się mogli się o tym przekonać dzięki jego nowemu albumowi i trasie koncertowej.

Koncerty w Polsce 2023 - kto i kiedy wystąpi? [KALENDARZ, GWIAZDY, DATA, MIEJSCA

Koncerty 2023 - te gwiazdy przyjadą do Polski i dadzą niezapomniane show!

Michael Buble w Polsce 2023 - data i miejsce

Michael Bublé w Polsce wystąpi 10 lutego 2023 roku. Koncert odbędzie się na TAURON Arenie w Krakowie o godz. 19:00.

Michael Buble w Polsce 2023 - bilety

Bilety na koncert rozchodzą się jak świeże bułeczki, dlatego warto jak najszybciej podjąć decyzję i zakupić wejściówki. Znajdziecie je na stronach Livenation.pl oraz ticketmaster.pl. W każdej chwili może ich zabraknąć!

  • Płyta 1 - 990 złotych
  • Płyta 2 - 890 złotych
  • Płyta 3 - 790 złotych
  • Płyta 4 - 599 złotych
  • Płyta 5 - 499 złotych
  • Trybuna 1 - 599 złotych
  • Trybuna 2 - 499 złotych
  • Trybuna 3 - 399 złotych
  • Trybuna 4 - 299 złotych

Robbie Williams wystąpi w Polsce w 2023 roku. Artysta da niesamowite show!