Męskie Granie 2020 - Zawiałow w coverze Podsiadło, Mata z Nosowską. Najlepsze momenty

2020-08-09 10:49 MK
Dawid Podsiadło
Autor: Karol Makurat/REPORTER

Jedenasta edycja Męskiego Grania już za nami. W trakcie trwającego kilka godzin widowiska muzycznego widzowie mogli po raz kolejny zobaczyć swoich ulubionych artystów w zaskakujących duetach. Jakie były najlepsze momenty Męskiego Grania 2020? Sprawdź na ESKA.pl.

Męskie Granie 2020 - co się działo na koncercie w Żywcu, który odbył się 8 sierpnia? Bardzo dużo! Format Męskie Granie jest obecnie jednym z najpopularniejszych projektów muzycznych w naszym kraju. W każdym roku bilety sprzedają się w ekspresowym tempie, a tłumy fanów, którym nie udało się nabyć wejściówek koczują pod wejściem z nadzieją, że choć przez chwilę zobaczą swoich ulubionych artystów. Organizatorzy dokładają bowiem wszelkich starań, by line-up zadowolił każdego koncertoholika. W tym roku głównymi gwiazdami byli Daria Zawiałow, Król oraz IGO, który był headlinerem zeszłorocznej edycji Męskiego Grania. Artyści stworzyli wspólnie singiel Świt, który rozbrzmiał po raz pierwszy właśnie w Żywcu.

Ze względu na pandemię koronawirusa wydarzenie nie odbyło się w takiej formie, jak dotychczas. Artyści spotkali się z fanami za pośrednictwem internetu. Niecodzienna sytuacja nie przeszkodziła im jednak w pokazaniu tego, co potrafią zrobić na scenie. Co działo się podczas Męskiego Grania 2020?

Koncerty przełożone na 2021 rok

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Męskie Granie 2020 - co się działo?

Projekt Męskie Granie znany jest między innymi z zaskakujących połączeń gwiazd zaangażowanych w jego powstanie. Widzowie mogli zobaczyć między innymi Matę i Nosowską w utworze Nero, który pochodzi z albumu młodego rapera. Gościem Darii Zawiałow był natomiast Tomasz Organek.

Nie zabrakło Dawida Podsiadło, który przeniósł na scenę w Żywcu swoją trasę Leśna Muzyka, z którą koncertował na początku tego roku. Artysta wykonał hity Pastempomat, Małomiasteczkowy, Trofea czy Nieznajomy.

Punktem kulminacyjnym był oczywiście występ Męskie Granie Orkiestry 2020. Daria Zawiałow, Król i IGO wykonali wspólnie nie tylko swój hit Świt, ale także numery Bananowy song, Zanim zrozumiesz, Byłaś serca biciem, Płoną góry, płoną lasy, Boskie Buenos, Korowód, Uważaj na niego, Nie stało się nic czy W dobrą stronę z repertuaru wspomnianego Dawida Podsiadło. Artyści w geście solidarności podnieśli też w górę tęczowe flagi.

Najnowsze