Matura próbna Operon 2021 - odpowiedzi, arkusze, zadania [wos, fizyka, geografia, biologia]

2021-11-25 9:30
arkusz, matura
Autor: pixabay.com

Matura próbna dobiega końca. Uczniowie w ostatnim dniu egzaminów podchodzą do dodatkowych przedmiotów głównie na poziomie rozszerzonym. Gdzie znaleźć arkusze próbnych matur Operon z wosu, fizyki, geografii, biologii? Sprawdźcie szczegóły.

Matura próbna Operon 2021 powoli dobiega końca. Choć nie jest obowiązkowa, to dyrektorzy wielu szkół zdecydowali, by uczniowie z ich placówki napisali próbne testy. To idealna okazja do sprawdzenia swojej wiedzy, uodpornienie na stres, a także zapoznanie się z formułą egzaminu dojrzałości. Matury próbne z Operonem rozpoczęły się w poniedziałkowy poranek 22 listopada. Tegoroczni maturzyści otworzyli arkusze z obowiązkowych przedmiotów na poziomie podstawowym - język polski, matematyka, język angielski, ale to jeszcze nie koniec. Większość uczniów napisało również matury próbne z dodatkowych przedmiotów między innymi na poziomie rozszerzonym. Gdzie szukać arkuszy z wosu, fizyki, geografii i biologi? Czy są dostępne odpowiedzi do zadań w internecie?

Teledyski kręcone w szkole! Pamiętasz je wszystkie?

Matura próbna Operon 2021 - arkusze [wos, fizyka, geografia, biologia]

Gdzie znaleźć arkusz PDF z wosu, fizyki, geografii, biologi? To zastanawia uczniów, którzy pisali próbne matury właśnie z tych przedmiotów. Niestety arkusze nie są jeszcze dostępne w sieci. Pojawią się one z pewnością po całkowicie skończonych egzaminach na stronie operon.pl w zakładce baza arkuszy. Bądźcie czujni!

Matura próbna Operon 2021 - odpowiedzi [wos, fizyka, geografia, biologia]

Gdzie znaleźć odpowiedzi z próbnej matury z przedmiotów takich jak wos, fizyka, geografia czy też biologia? Przykładowe odpowiedzi będą dostępne w tym samym czasie, co arkusze również na stronie operon.pl. Zanim jednak się pojawią, odpowiedzi możecie skonsultować ze swoim nauczycielem od danego przedmiotu. Na pewno wyjaśni wam wszystkie wątpliwości :)

Matura próbna Operon 2021 - zadania [wos, fizyka, geografia, biologia]

Jakie zadania pojawiły się na maturach próbnych z wosu, fizyki, geografii czy też biologii? Uczniowie z ostatnich klas szkół średnich otworzyli swoje arkusze rano o godzinie 9:00 i mają aż 180 minut. Wyjątkiem jest jedynie matura z informatyki, która podzielona jest na dwie części - pierwsza trwa 60 minut i obejmuje zestaw zadań rozwiązywanych bez użycia komputera. Druga część natomiast trwa 150 minut i polega na rozwiązywaniu zadań przy użyciu komputera. Jeśli chcecie dowiedzieć się jakie zadania były na maturze, możecie śledzić social media, dokładniej Twittera, gdzie maturzyści po skończonych egzaminach często relacjonują, co pojawiło się w arkuszach.

Sonda
Którego przedmiotu obawiasz się na maturze 2022 najbardziej?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze