Matura próbna Operon 2021 język polski - odpowiedzi, arkusze, zadania

2021-11-22 9:30

Matura próbna rozpoczęła się w poniedziałek 22 listopada. Dokładnie o poranku, maturzyści z całej Polski otworzyli arkusze z języka polskiego i mieli okazję sprawdzić wiedzę, którą zdobyli do tej pory. Jakie były zadania na maturze próbnej z Operonem? Gdzie znaleźć arkusz i odpowiedzi?

Matura próbna z Operonem 2021 język polski - arkusz PDF, odpowiedzi, zadania. Próbne egzaminy dojrzałości wystartowały w poniedziałkowy poranek 22 listopada. Oczywiście jak to w przypadku matur bywa, potrwają one kilka dni. Próbną maturę z Operonem uczniowie rozpoczęli językiem polskim, lecz oprócz tego czeka ich jeszcze egzamin z dwóch obowiązkowych przedmiotów. Otóż we wtorek otworzą arkusze z matematyki, natomiast w środę czeka na nich język obcy nowożytny. Próbne matury to idealny sprawdzian dla wszystkich uczniów. Nie dość, że mają okazję zobaczyć jak to wygląda, to w dodatku mogą uodpornić się na stres przed majowym terminem głównym. Język polski na poziomie podstawowym jest przedmiotem obowiązkowym. Zarówno na terminie próbnym, jak i głównym trwa łącznie 170 minut. Gdzie szukać arkuszy i odpowiedzi właśnie z języka polskiego? Co pojawiło się na maturze próbnej z Operonem?

Teledyski kręcone w szkole! Pamiętasz je wszystkie?

Matura próbna z Operonem 2021 - język polski [ARKUSZ PDF]

Gdzie znaleźć arkusz PDF z języka polskiego? Tegoroczni maturzyści, ale także ich rodzice i znajomi z niższych klas, szukają w sieci maturalnych arkuszy z próbnego języka polskiego 2021, ponieważ są ciekawi, z czym zmierzyły się osoby zdające. Arkusz pojawią się na stronie operon.pl w zakładce baza arkuszy. Najprawdopodobniej będzie to dopiero po zakończonych maturach próbnych. Jeśli tylko będą dostępne od razu was o tym poinformujemy. Bądźcie czujni!

ZOBACZ TAKŻE: Matura próbna z Operonem 2021 - matematyka. Co będzie na egzaminie?

Matura próbna z Operonem 2021 - język polski [ODPOWIEDZI]

Gdzie znaleźć odpowiedzi z próbnej matury z języka polskiego? Każda osoba, która podeszła do egzaminu z niecierpliwością czeka na pojawienie się oficjalnych wyników w sieci. Niestety na ten moment odpowiedzi nie są znane. Każdy zdający może skonsultować je ze swoim nauczycielem od języka polskiego po zakończonej maturze. Jednak nie martwcie się! Modele odpowiedzi pojawią się w sieci z pewnością wtedy kiedy arkusze i będą dostępne na stronie operon.pl w zakładce baza arkuszy.

Matura próbna z Operonem 2021 - język polski [ZADANIA]

Jakie zadania pojawiły się na maturze próbnej z języka polskiego? Na ten moment tego nie wiemy. Uczniowie z ostatnich klas szkół średnich, otworzyli swoje arkusze o godzinie 9:00 i mają aż 170 minut na zrobienie zadań.

ZOBACZ TAKŻE: Matura próbna z Operonem 2021 - czy punkty z egzaminu mają wpływ na ocenę końcową z danego przedmiotu?

Sonda
Matura próbna z Operonem 2021 - język polski. Czy zadania były trudne?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze