Matura próbna z matematyki

i

Autor: Lukasz Piecyk/REPORTER

matury

Matura próbna 2023 matematyka - arkusz CKE, odpowiedzi na zadania

2023-12-07 11:46

Matura próbna 2023 z matematyki to wyzwanie, z którym uczniowie zmierzą się już w czwartek, 7 grudnia. Testowy arkusz maturalny ma na celu oswoić tegorocznych maturzystów z przebiegiem egzaminu, jaki czeka na nich w maju 2024 roku. To właśnie ta część matur próbnych budzi największy lęk. Arkusz CKE z zadaniami pojawi się jeszcze dziś.

Spis treści

  1. Matura próbna 2023 - arkusz z matematyki
  2. Matura próbna 2023 matematyka - ODPOWIEDZI

Matura próbna CKE z matematyki - arkusz pozwoli określić uczniom, jak również ich nauczycielom, nad czym należy jeszcze popracować podczas przygotowań do egzaminu maturalnego w maju. To właśnie matematyka jest co roku tym przedmiotem, z którym maturzyści radzą sobie najgorzej. W maju tego roku 11,3 proc. maturzystów nie zdało egzaminu z jednego przedmiotu i najczęściej była to właśnie matematyka. Zorganizowana przez CKE matura próbna 2023 ma na celu oswoić abiturientów przed sesją egzaminacyjną w maju 2024 roku. Warto pamiętać, że do rozwiązania zadań przystąpią tylko uczniowie uczęszczający do szkół ponadpodstawowych, które wyraziły chęć wzięcia udziału w próbnej maturze. Arkusze CKE z matury próbnej z matematyki będą jednak udostępnione dla wszystkich, w związku z czym będą mogli pobrać i rozwiązać je wszyscy zainteresowani. Arkusz w formie PDF pojawi się także u nas na stronie.

Viki Gabor o Opolu, urodzinach i polskim szkolnictwie

Matura próbna 2023 - arkusz z matematyki

Arkusz CKE matury próbnej 2023 z matematyki będzie dostępny dla wszystkich, nawet tych uczniów, których szkoły nie zdecydowały się na przystąpienie do sesji egzaminacyjnej. Zapoznanie się z treścią poszczególnych zadań pozwoli określić, nad którymi zagadnieniami warto jeszcze popracować. O tym, jak wyglądał tegoroczny arkusz CKE matury próbnej z matmy przekonamy się 7 grudnia. Jak co roku Centralna Komisja Egzaminacyjna opublikuje go w formie PDF.

Matura próbna 2023 matematyka - ODPOWIEDZI

Odpowiedzi na zadania z arkusza matury próbnej 2023 z matematyki znajdziecie na ESKA.pl.

Matura próbna 2023 matematyka. ODPOWIEDZI na wszystkie zadania z arkusza 7.12