Matura próbna 2021 - wyniki. Kiedy będą i jak je sprawdzić?

Matura
Autor: pixabay

Próbna matura 2021 trwa w najlepsze! Egzaminy sprawdzające obecną wiedzę wszystkich tegorocznych maturzystów ruszyły 3 marca. Kiedy i jak sprawdzić wyniki próbnych matur, które zakończoną się 16 marca? Dowiedz się już teraz!

Matura próbna 2021 - wyniki z egzaminów. Kiedy będą i jak je sprawdzić? Próbne egzaminy maturalne, które mają sprawdzić dotychczasową wiedzę wszystkich tegorocznych maturzystów ruszyły pełną parą. 3 marca większość uczniów zmierzyła się z arkuszem z języka polskiego, który jak okazało się po napisaniu wcale nie był tak prosty i przyjemny w rozwiązywaniu. To dopiero początek przygody z maturą próbną 2021. Egzaminy potrwają łącznie do 16 marca, ponieważ przedmioty zostały podzielone na różne terminy. Poza niezwykle istotnym harmonogramem większości uczniów interesują jednak ich wyniki, jakie osiągnęli na maturze próbnej 2021. To dla nich w końcu największy wyznacznik tego, w jakim stopniu są przygotowani do prawdziwej matury i jak sobie z nią poradzą.

Matura próbna 2021 - wyniki. Gdzie będzie można je sprawdzić i kiedy? Odpowiedzi na te pytanie szuka większość maturzystów, którzy już teraz nie mogą doczekać się odpowiedzi z testu. Więcej informacji o tym, w jaki sposób sprawdzić swoje wyniki ze tegorocznej matury próbnej znajdziecie w artykule poniżej.

Matura próbna 2021 - wyniki

Matura próbna 2021 - wyniki. Kiedy będą i jak je sprawdzić? Okazuje się, że zasady oceniania rozwiązanych zadań pojawiają się na stronach internetowych oraz zostaną przekazane dyrektorom szkół za pośrednictwem systemu SIOEO dzień po odbytym egzaminie z danego przedmiotu. W przypadku egzaminu z przedmiotu, który był przeprowadzony w piątek, wyniki pojawią się w piątek wieczorem. Tegoroczna matura próbna 2021 nie była obowiązkowa. Próbne egzaminy zostały przeprowadzone tylko i wyłącznie w celu informacyjnym.

Matura 2021. Maturzyści z Gdańska po próbnym egzaminie
Najnowsze