Matura próbna 2021: język polski PRZECIEKI. 'Arkusze CKE wyciekły do sieci'

Matura próbna 2021: język polski PRZECIEKI. 'Arkusze CKE wyciekły do sieci'
Autor: Adam STASKIEWICZ/East News Matura próbna 2021: język polski PRZECIEKI. 'Arkusze CKE wyciekły do sieci'

Przecieki matura próbna 2021, to jedna z popularnych wśród tegorocznych absolwentów fraz wpisywanych w wyszukiwarkę Google. Uczniowie zastanawiają się, jakie zadania pojawią się na tegorocznym egzaminie. Szukają dokładnych pytań, ale również klucza odpowiedzi, by udowodnić odpowiedni stan wiedzy swojemu nauczycielowi.

Matura próbna 2021: język polski - przecieki interesują wiele osób, które mają przed sobą egzamin dojrzałości. Zanim zasiądą do głównego testu, uczniów czeka diagnoza, czyli sprawdzian aktualnego stanu wiedzy. Wszystko po to, by mieć jeszcze czas na nadrobienie ewentualnych zaległości. Zadania z polskiego na maturze to głównie praca z tekstem, a także wykazanie się umiejętnością czytania ze zrozumieniem. Istotne jest również wypracowanie lub rozprawka. Właśnie w tej ostatniej części pisemnej matury z polskiego należy wykazać się kreatywnością, a przede wszystkim znajomością lektur. Uczniowie coraz częściej poszukują w sieci informacji, czy są przecieki matury 2021 z polskiego, a w szczególności z matematyki. Chcą wcześniej znać zadania, a najlepiej, jeśli ktoś oferuje gotowy klucz odpowiedzi. Tradycyjnie, gdy tylko zbliża się próbna matura, czy też ta właściwa, w internecie można znaleźć komunikat: gotowe arkusze CKE, cała matura odpowiedzi 2021 są dostępne. Wiele osób widzą taki nagłówek z dużą ekscytacja ii czeka na przecieki matury. Radość po kliknięciu w taki link jest chwilowa.

Uczniowie wracają do szkół! To zapowiedź nadejścia normalności?

Piosenki, których słuchał kiedyś każdy. To wciąż hity

Matura próbna 2021 PRZECIEKI - język polski

Przecieki matury próbnej 2021 to spełnienie marzeń uczniów, którym nie zależy na egzaminie. Nie ma sensu robić ściąg, szukać odpowiedzi w sieci, ponieważ nauczyciel nie powinien wystawić ocen za wynik na maturze próbnej. Jednak czy faktycznie pytania z języka polskiego na próbnej maturze 2021 wyciekły do sieci na kilkanaście godzin przed egzaminem? Czy rzeczywiście na maturze z polskiego będzie Lalka? Przeciek matury 2021 nie miał miejsca, a arkusze CKE są trzymane w sejfach. 

Oszuści, kolejny rok z rzędu, mogli wykorzystać naiwność wielu uczniów. Pojawiły się witryny z informacją, że arkusze CKE wyciekły do sieci i administratorzy są w posiadaniu wszystkich zadań. Jak się okazuje, często jest to skuteczne działanie nieuczciwych osób. Uczniowie, a nawet ich rodzice, często udostępniają fałszywą witrynę internetową na swoich profilach w mediach społecznościowych. Najczęściej strony internetowe mają tytuł: Przeciek matury jest w sieci. Nie rozpowszechniaj tego linku. Po kliknięciu zostajemy przeniesieni na podejrzaną witrynę, która może zainfekować nasz komputer a w najgorszym wypadku ściągnąć pieniądze.

Próbna matura 2021 PRZECIEKI za SMS

Przecieki matury 2021, których oczywiście nie ma, nie są za darmo. Przestrzegamy przed oszustami, którzy coraz częściej idą o krok dalej i obiecują gotowe odpowiedzi, klucz, czy też same zadania na arkuszu CKE, jeśli dokonacie opłaty SMS-em. Nie dajcie się nabrać! Zapewniamy, że odpowiedzi z matury próbnej z języka polskiego i innych przedmiotów poznacie od 3 marca. Zachowajcie czujność i ostrożność w klikaniu w podejrzane linki.

Najnowsze