Matura próbna 2021 - język polski, poziom rozszerzony. ARKUSZ CKE i ODPOWIEDZI

Matura i egzamin ósmoklasisty na innych zasadach! Mamy oficjalne stanowisko kuratora
Autor: F1Digitals/pixabay.com Matura i egzamin ósmoklasisty na innych zasadach! Mamy oficjalne stanowisko kuratora

Matura próbna 2021 z języka polskiego na poziomie rozszerzonym odbyła się we wtorek, 9 marca o godzinie 9:00. Wszyscy uczniowie, którzy podeszli do tego egzaminu z pewnością po jego zakończeniu będą wyszukiwać arkuszy CKE oraz dołączonych do nich odpowiedzi. Znajdziecie je u nas już teraz!

Spis treści

  1. Matura próbna 2021 - arkusz CKE z języka polskiego. Poziom rozszerzony 
  2. Matura próbna 2021 - język polski, poziom rozszerzony. ODPOWIEDZI 

Matura próbna 2021 z języka polskiego na poziomie rozszerzonym - arkusz CKE i odpowiedzi. Wszyscy uczniowie, którzy postanowili spróbować swoich sił w egzaminie maturalnym z języka polskiego na poziomie rozszerzonym podeszli do niego 9 marca o godzinie 9:00. Egzamin ten nie znajduje się w obowiązującej podstawie, dlatego też nie każdy tegoroczny maturzysta musiał do niego podejść. Z racji, że pandemia koronawirusa wciąż nie ustaje tegoroczna matura próbna nie była również przymusowa. Każda szkoła miała pełną dowolność, jeżeli chodzi o przeprowadzenie i zorganizowanie egzaminów. Jednak dla większości uczniów, jak i nauczycieli sprawdzenie obecnego poziomu wiedzy okazało się być niezwykle istotne. W końcu prawdziwa matura 2021 zbliża się nieubłaganie. Według pierwotnego planu uczniowie podejdą do najważniejszego egzaminu w swoim życiu wraz z początkiem maja. 

Matura próbna 2021 z języka polskiego na poziomie rozszerzonym - arkusz CKE i odpowiedzi. Poniżej przygotowaliśmy dla was linki do tych informacji, które jak wiemy istotne są dla większości maturzystów. 

Matura próbna 2021 - arkusz CKE z języka polskiego. Poziom rozszerzony 

Arkusz CKE z matury próbnej 2021 z języka polskiego na poziomie rozszerzonym.

Matura próbna 2021 - język polski, poziom rozszerzony. ODPOWIEDZI 

Matura próbna 2021 z języka polskiego na poziomie rozszerzonym - ODPOWIEDZI.

Matura 2021: Próbny egzamin z matematyki. Jak poszło maturzystom w Bydgoszczy?
Najnowsze