Matura poprawkowa 2016: wyniki - gdzie sprawdzić w internecie?

2016-08-23 14:54

Matura poprawkowa 2016 - egzaminy pisemne ze wszystkich przedmiotów odbędą się 23 sierpnia 2016 roku. Kiedy i gdzie sprawdzić wyniki matury poprawkowej 2016? Czy informacja o ilości uzyskanych punktów będzie podana w internecie. Gdzie szukać wyników matury poprawkowej online?

Matura poprawkowa 2016: wyniki dostępne online?

Tak! Wyniki matury poprawkowej 2016 w internecie sprawdzimy na stronie przypisanej nam Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej (OKE) w zakładce często nazywanej Obieg korzystając z panelu ucznia. W polach logowania należy wpisać numer PESEL i hasło otrzymane wcześniej w szkole na specjalnym wydruku.

Wyniki matury poprawkowej 2016 - kiedy?

Aby sprawdzić ile punktów uzyskało się na maturze poprawkowej należy uzbroić się w cierpliwość. Wyniki (również te umieszczone w sieci) zostaną podane dopiero 12 września 2016 roku. To właśnie wtedy uczniowie, którzy poprawili maturę, uzyskując odpowiednią ilość punktów, otrzymają świadectwa dojrzałości. Niecierpliwcy, którzy nie chcą czekać na wyniki w wersji papierowej mogą sprawdzić je w internecie, tak jak zostało to opisane w akapicie powyżej.

 

Stresujecie się maturą poprawkową? Odpalajcie darmowy film na rozluźnienie: Pierwszy raz to zabawna komedia o nastolatku, który zakochuje się w nieodpowiedniej dziewczynie i ładuje w wielkie tarapaty. 

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze