Matura poprawkowa 2014 - co zrobić, gdy nie zdasz matury poprawkowej? Musisz być Stronger! [VIDEO]

2014-09-12 12:00

Matura poprawkowa 2014 - dzisiaj 12 września zostały ujawnione wyniki matury poprawkowej. Co zrobić, gdy nie zdasz matury poprawkowej? Po pierwsze musisz być Stronger, a po drugie - zapoznaj się z procedurami. Informacje na temat niezdanej matury poprawkowej znajdziesz na ESKA.pl

Matura poprawkowa 2014. Poprawa matur pisemnych lub ustnych - to właśnie z nimi pod koniec sierpnia 2014 musieli zmierzyć się wszyscy maturzyści, którym nie zdali matury 2014 w pierwszym terminie. Zgodnie z przepisami ustalonymi przez CKE do matury poprawkowej mógł przystąpić absolwent, który nie zdał wyłącznie jednego egzaminu obowiązkowego w części ustnej lub pisemnej. No dobrze, a co się stanie, gdy absolwent nie zda matury poprawkowej? Czy konieczne jest powtarzanie całej matury? A może wystarczy jedynie ponownie podejść do egzaminu z niezdanego przedmiotu? Procedury związane z maturą poprawkową objaśniamy poniżej.

>>>Matura poprawkowa 2014 - arkusze odpowiedzi <<<<Jeżeli nie zdasz również matury poprawkowej w sierpniu lub z ważnych powodów nie będziesz mógł do niej przystąpić, egzamin możesz poprawiać przez  kolejne 5 lat. Dopiero po upływie tego terminu konieczne jest zdawanie egzaminów z wszystkich przedmiotów od nowa. Jedynym problemem w przypadku oblanej matury poprawkowej mogą być >>>> zmiany w maturze 2015.

Wyniki matury poprawkowej 2014 podane zostały 12 września 2014 roku. Po tym dniu osoby, które nie zdały matury poprawkowej zostaną poinformowane o dacie kolejnej poprawki.

Tymczasem pamiętajcie: co cię nie zabije, to cię wzmocni. Zupełnie tak jak w utworze Kanye Westa - Stronger


Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze