Matura z chemii 2021 - arkusz PDF, odpowiedzi, CKE, zadania

2021-05-14 14:58 Ewelina Kulasza
matura, egzamin
Autor: pixabay.com

Matura 2021 - chemia na poziomie rozszerzonym, to przedmiot z którym zmierzyli się absolwenci w piątek 14 maja. Zdawanie tego przedmiotu nie jest obowiązkowe, lecz dobrowolne, a wyniki przydadzą się z pewnością na niektóre kierunki studiów. Jak wyglądał egzamin dojrzałości z chemii na poziomie rozszerzonym w 2021 roku? Gdzie znaleźć arkusz PDF, zadania i odpowiedzi? Zerknijcie poniżej.

Spis treści

  1. Matura z chemii 2021 - arkusz PDF
  2. Matura z chemii 2021 - odpowiedzi
  3. Matura z chemii 2021 - zadania

Matura z chemii 2021 - arkusz PDF, odpowiedzi, CKE, zadania. Egzaminy dojrzałości trwają w najlepsze, a osobom zdającym towarzyszy bez dwóch zdań ogromny stres. Nie ma się co dziwić - to naturalna reakcja organizmu, a młodym osobom zależy po prostu na dobrych wynikach, które następnie są przepustką na ich wymarzone studia. Dokładnie 14 maja w piątek, tegoroczni maturzyści zmierzyli się z rozszerzoną chemią. Jest to nieobowiązkowy, ale trudny przedmiot do napisania. Osoby podchodzące do niego muszą wykazać się ogromnym skupieniem, a w dodatku muszą mieć dużą wiedzę. Ponadto czekają na nich zadania, które będą wymagać obliczeń i wprawy. Wyniki z chemii rozszerzonej z pewnością przydadzą się absolwentom podczas rekrutacji na studia chemiczne, biologiczne, medyczne, a nawet kosmetyczne.

Teledyski kręcone w szkole! Pamiętasz je wszystkie?

Matura z chemii 2021 - arkusz PDF

Gdzie znaleźć arkusz PDF z chemii? Tegoroczni maturzyści, ale także ich rodzice i znajomi z niższych klas, szukają w sieci maturalnych arkuszy z chemii 2021, ponieważ są ciekawi, z czym zmierzyły się osoby zdające. Arkusze są już dostępne na oficjalnej stronie internetowej CKE. Znajdziecie je również w galerii poniżej.

Matura z chemii 2021 - odpowiedzi

Gdzie znaleźć odpowiedzi z rozszerzonej chemii 2021? Maturzyści, którzy podeszli do tego egzaminu z niecierpliwością czekają, aż w internecie pojawią się poprawne rozwiązania tegorocznych zadań. Niestety na ten moment nie znajdziemy odpowiedzi w sieci. Można je skonsultować ze swoim nauczycielem od chemii, wtedy każdy będzie miał większą pewność, niż konsultując wyniki ze znajomymi.

Matura z chemii 2021 - zadania

Jakie zadania pojawiły się na maturze z chemii? Czy poziom rozszerzony był trudny? Na ten moment tego nie wiemy. Absolwenci szkół średnich otworzyli swoje arkusze o godzinie 9:00 i mają aż 180 minut na zrobienie zadań. Czekają na nich nie tylko zadania zamknięte, ale również otwarte. Jeśli tylko reakcje pojawią się w sieci, od razu zaktualizujemy ten artykuł.

Najnowsze