Matura 2022 - login i hasło do wyników egzaminu. Skąd wziąć i jak sprawdzić wyniki?

2022-07-03 12:49
Matura
Autor: pixabay.com

Matura 2022 zbliża się wielkimi krokami. Tegoroczni maturzyści z pewnością zachodzą w głowę, gdzie i jak sprawdzić wyniki egzaminu dojrzałości. Przychodzimy z pomocą!

Matura 2022 - jak i gdzie sprawdzić wyniki online? Skąd wziąć login i hasło? Te pytania już wkrótce zadawać sobie będą rzesze tegorocznych maturzystów. Uspokajamy - w niniejszym artykule znajdziecie wszystkie potrzebne informacje związane z wynikami matury 2022. Ich sprawdzenie to bułka z masłem!

ZOBACZ TAKŻE: Matura 2022 - ile procent trzeba zdobyć, żeby zdać matematykę i polski?

Matura 2022 - jak sprawdzić wyniki?

W dobie internetu nie musicie nawet wychodzić z domu, by sprawdzić, jak poszła wam matura. Wyniki matury 2022 znajdziecie bowiem online, na stronie Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej (OKE). 

Aby poznać wyniki matur, musicie wejść w zakładkę UCZEŃ, a następnie zalogować się podając swój numer PESEL oraz login i hasło do serwisu.

ZOBACZ TAKŻE: Matura 2022 - przecieki z matematyki i polskiego. Arkusze CKE w sieci mogą zmylić!

Matura 2022 WYNIKI login i hasło - skąd wziąć?

Każdy maturzysta otrzymuje przydzielony mu login i hasło. Skąd je wziąć? Dane do sprawdzenia wyników matur przekazywane są uczniom przez dyrekcję szkoły.

Matura 2022 WYNIKI - kiedy ogłoszenie?

Wyniki matury 2022 zostaną opublikowane na stronach Okręgowych Komisji Egzaminacyjnych w dniu 5 lipca 2022 roku, w przedziale godzinowym 8:00-10:00.

ZOBACZ TAKŻE: Arkusz maturalny polski 2022 – odpowiedzi, arkusze CKE, ZADANIA, PDF DO POBRANIA

Sonda
Czy obawiasz się tegorocznego egzaminu maturalnego?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze