Matura 2022: arkusze CKE 'wyciekły do internetu'. Majowa matura będzie powtórzona?

i

Autor: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER / EAST NEWS / screen: https://cke.gov.pl/images/_EGZAMIN_MATURALNY_OD_2015/Arkusze_egzaminacyjne/2021/Matematyka/poziom_podstawowy/EMAP-P0-100-2105.pdf Matura 2022: arkusze CKE 'wyciekły do internetu'. Majowa matura będzie powtórzona?

Matura 2022: arkusze CKE 'wyciekły do internetu'. Majowa matura będzie powtórzona?

2022-04-30 14:15

Gotowe rozwiązania zadań na maturze 2022 przydadzą się osobom, które stresują się egzaminem i niewątpliwie chcieliby mieć pewność, że wszystko pójdzie zgodnie z planem. Od wyniku zależy bowiem to, na jaką uczelnię dostaną się absolwenci szkół średnich. Czy zadania maturalne 2022 wyciekły do internetu? Jak wygląda sytuacja, jeśli chodzi o przecieki matury 2022 z matematyki i polskiego? Poznajcie szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Matura 2022 - PRZECIEKI: matematyka, polski
  2. Przecieki matura 2022: polski, matematyka

Matura 2022: przecieki zawsze wzbudzają duże zainteresowanie wśród uczniów. Szczególnie po poprzednim roku, kiedy to uczniowie mieli znać zadania wcześniej, zanim wszyscy przystąpili do egzaminu. Taka sytuacja miała miejsce na Podlasiu, gdzie od samego rana internauci wpisywali w wyszukiwarkę zagadnienia, które mogły być przydatne do zdania matury z języka polskiego. Centralna Komisja Egzaminacyjna poinformowała wówczas policję. Dzień później podobna sytuacja była z maturą z matematyki. W mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia z odpowiedziami na pytania zamknięte. CKE także powiadomiła policję. Przecieki matury 2022 najbardziej interesują wszystkich, którzy boją się królowej nauk. Uczniów najbardziej interesują gotowe rozwiązania z tego przedmiotu i co? Nadzieję w klucz odpowiedzi z matmy 2022 może tchnąć komunikat, który pojawiał się w poprzednich latach. W internecie, tak jak w poprzednich latach. Brzmi on: - wiemy, co będzie na maturze 2022 lub wyciekły arkusze maturalne. Najbardziej zestresowani zbliżającym się egzaminem dojrzałości uczniowie widząc taką informację popadają w radość i klikają w link, czekając na przecieki matury 2022. Ekscytacja po kliknięciu w taką stronę jest jednak chwilowa.

Matura 2022 - TERMINY. Kiedy egzaminy dojrzałości? Data i harmonogram

Gwiazdy bez matury [Popek, Kayah, Dawid Kwiatkowski] | ESKA XD - Maturalnie #21

Matura 2022 - PRZECIEKI: matematyka, polski

Zadania na maturze 2022 z matematyki i polskiego wzbudzają dużą ciekawość wśród uczniów. Nic dziwnego, że przecieki maturalne 2022 to marzenie wszystkich zdających absolwentów. Szczególnie myślimy tu o osobach, które chcą zdać egzamin dojrzałości, ale nie mają ochoty się uczyć. Czy faktycznie zadania maturalne 2022 wyciekły do internetu? Czy zadania z matematyki na maturze 2022 są dostępne? 

Wiele osób chcąc wykorzystać naiwność uczniów zapewnia, że udało im się przejąć klucz odpowiedzi egzaminu. Jak się okazuje oszuści często robią to skutecznie, bo zdający klikają w linki bądź udostępniają je na swoich profilach w serwisach społecznościowych. Najczęściej strony internetowe z nagłówkiem np. "Mamy gotowe zadania maturalne. Nie rozpowszechniaj tego linku". To nic innego, jak wirus, który corocznie wraca na Facebooka. Po kliknięciu, zostaniemy przeniesieni na podejrzaną witrynę, która może zainfekować nasz komputer a w najgorszym wypadku ściągnąć pieniądze.

Przecieki matura 2022: polski, matematyka

Bywało już tak, że oszuści obiecywali gotowe odpowiedzi, klucz i arkusz CKE, po dokonaniu opłaty SMS-em lub przelewem. Przypominamy, że nie jest to prawda, a odpowiedzi z języka polskiego, matematyki oraz z języka angielskiego poznamy od 4-7 maja 2022. Właśnie w tych dniach uczniowie zasiądą kolejno do matury z polskiego, matematyki i języków obcych. Zachowajcie więc czujność i ostrożność. Nie dajcie się nabrać i nie klikajcie w podejrzane strony.

Matura polski 2022: ile punktów trzeba, żeby zdać?

Sonda
Czy obawiasz się tegorocznego egzaminu maturalnego?