Matura 2021 - kto z gwiazd muzyki i internetu pisze w tym roku egzamin dojrzałości? Te nazwiska was zaskoczą!

2021-04-12 11:59 ek
matura
Autor: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/EastNews

Matura to jeden z najważniejszych egzaminów w życiu młodych osób. Dzięki wynikom, które pojawią się na świadectwie, absolwenci liceum i technikum mają szansę dostać się na wymarzone kierunki studiów - nie tylko w Polsce, ale także w innych krajach. Matury w 2021 roku zbliżają się wielkimi krokami. Czy wiecie, które gwiazdy ze sceny muzycznej i z sieci, zdają w tym roku egzamin dojrzałości? Te nazwiska mogą was zaskoczyć!

Matura 2021 zbliża się wielkimi krokami. Już niebawem, dokładnie 4 maja uczniowie zasiądą w salach egzaminacyjnych i otworzą swoje arkusze z przedmiotów podstawowych, jak i rozszerzonych. Na pierwszy ogień pójdzie tradycyjnie język polski, królowa nauk - matematyka, a także język obcy nowożytny. Egzamin dojrzałości to bez wątpienia wielkie przeżycie dla młodych osób, a także stres, nad którym ciężko jest zapanować. Nic dziwnego to jeden z najważniejszych egzaminów w życiu młodych ludzi, dzięki którym ich przyszłość może wyglądać całkiem inaczej. To nie tylko test wiedzy nabytej w szkole średniej, ale także przepustka na wymarzone uczelnie i kierunki studiów. W 2021 roku do matury podchodzi w większości rocznik 2002. Czy wiecie, że wśród tegorocznych maturzystów są również osoby o których jest głośno w branży muzycznej i w sieci? Oni też stresują się swoimi egzaminami!

Teledyski kręcone w szkole! Pamiętasz je wszystkie?

Matura 2021 - które gwiazdy zdają egzamin?

Kto z popularnych młodych muzyków, youtuberów i influencerów podchodzi w 2021 roku do matury? Arkusze egzaminacyjne w maju otworzą między innymi:

  • Czarek Nykiel influencer i youtuber, który znany jest jako jeden z członków nowego Teamu X 2
  • Carla Fernandes, czyli młoda piosenkarka która swoim głosem zachwyca wszystkich! Znacie ją z The Voice Kids
  • Jakub Szmajkowski, którego znacie bardzo dobrze z The Voice Kids, a także z boysbandu 4Dreamers i Instagrama
  • Natalia Zastępa to uczestniczka pierwszej edycji The Voice Kids, ale także The Voice of Poland 9. Jej największym hitem jest numer Za Późno.
Najnowsze