Natalia Zastępa

i

Autor: TRICOLORS/East News

Natalia Zastępa to nowa Natalia Kukulska? Fani dostrzegają podobieństwo

2021-06-15 12:31

Natalia Zastępa to jedna z największych gwiazd programu The Voice of Poland. Zajęła w nim drugie miejsce, ale brak wygranej nie przeszkodził jej w odnoszeniu sukcesów na rynku muzycznym. Niedawno wydała nowy singiel i nie zabrakło porównywań. Jedna z fanek uważa, że nowa Natalia przypomina dawną Natalię Kukulską.

Natalia Zastępa wydała płytę. Krążek Nie żałuję to jej debiutanckie wydawnictwo, w którym młoda artystka pokazała się z bardziej personalnej strony. W 2021 roku wydała singiel Wiesz jak jest, który promował ten album. Został bardzo dobrze przyjęty zarówno przez krytykę, jak i fanów gwiazdy. Posypały się pozytywne komentarze. "Natalko, watro było Cię wspierać w The Voice of Poland. Nie zawiodłaś", "Mega połączenie starego klimatu z nowoczesnością oraz luźnego stylu ubierania wraz z elegancją w jednym klipie", Piękny singiel wpadający w ucho" - można przeczytać w komentarzach pod teledyskiem do utworu Wiesz jak jest. Uwagę zwraca jednak inny komentarz. - Pięknie. Trochę jak dawna Natalia Kukulska - pisze jedna z internautek. Faktycznie, brzmienie piosenki przypomina twórczość Kukulskiej z czasów albumów Światło, Puls, czy Autoportret. Czy Natalia Zastępa zostanie tak wielką gwiazdą jak Natalia Kukulska? Czas pokaże.

Natalia Zastępa śpiewa w samochodzie premierową piosenkę!

Natalia Zastępa - wiek, wzrost, Instagram, The Voice of Poland

Natalia Zastępa urodziła się w Krapkowicach w 2002 roku, a więc artystka ma 19 lat. Natalia nie podaje w sieci informacji związanych ze swoim wzrostem, jednak jest bardzo otwarta na pytania od fanów, na które odpowiada za pośrednictwem Instagrama. Artystka wzięła udział w 9 edycji programu The Voice of Poland, a także w 1 edycji The Voice Kids. Natalia Zastępa jest na Instagramie pod nazwą natalia.zastepa. Wokalistka bardzo lubi media społecznościowe i jest na nich bardzo aktywna. 

Sonda
Czy Natalia Zastępa to nowa Natalia Kukulska?

Natalia Zastępa - Nie żałuję. Lista piosenek

 1. Nie żałuję
 2. Lava Lamp
 3. Rudy
 4. Wiesz jak jest
 5. Błysk
 6. Kłopoty
 7. Chłopak
 8. Niech się stanie
 9. Mantry
 10. Za późno
 11. Nie przegap
 12. Za wcześnie