dziewczyny

i

Autor: pixabay.com

Młodzieżowe słowo roku 2021 - nowy wyraz zaskoczeniem w sieci? Tego nie spodziewał się nikt!

2021-04-12 10:56

Młodzież to najbardziej charakterystyczna grupa osób, która bez dwóch zdań wprowadza trendy. Chodzi nie tylko o te w sieci w kolorowych i muzycznych aplikacjach, ale także o słowa. Była już alternatywka, jesieniara i eluwina, a teraz przyszła kolej na... Będziecie w szoku! Czy nowy wyraz ma szansę stać się młodzieżowym słowem 2021 roku?

Młodzieżowe słowo roku to plebiscyt, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród młodych osób i nie tylko. To nie tylko forma rozrywki, ale także pokazanie zmieniającego się świata i wyznaczanie nowych trendów wśród młodzieży. Każdy bardzo dobrze wie, że przez ostatnich kilka lat, młodzieżowy slang mocno się zmienił. Pojawiły się takie słowa jak eluwina, dyniara, kulson, alternatywka, boomer, masny czy nawet instrybutor, który podbił internet w wyniku filmiku, nagranego podczas niefortunnej sytuacji na stacji paliw w Rymaniu. Teraz żartuje z tego cały internet, a instrybutor na dobre wpisał się w słownik naszego języka. Jak się jednak teraz okazuje, kolejne słowo może na dobre wejść do młodzieżowego slangu, a w dodatku powstało dzięki najpopularniejszej ekipie w naszym kraju!

Piosenki o miłości dla zakochanych i nie tylko

Młodzieżowe słowo roku 2021 - nowy wyraz

Słowa, które wymyśla młodzież na dobre zapisują się w ich slangu. Czy będzie tak również z nowym wyrazem, który pojawił się w piosence Ekipy? Bardzo możliwe, ponieważ podobnie było z numerem Kacpra Blońskiego - Eluwina. Teraz mowa o drugim numerze youtuberów z Ekipy Friza - Zaebyście. Piosenka bije rekordy wyświetleń na YouTube i zajmuje pierwsze miejsce na karcie na czasie. W dodatku przez zaledwie trzy dni od swojej premiery, zgromadziła już blisko 8 milionów odsłon i każdy wie, że na tym się nie skończy! Ale co ma do tego nowe, młodzieżowe słowo? Oczywiście chodzi o wyraz zaebyście, który według wielu internautów zapisał się w ich slangu na dobre. Czy młodzieżowym słowem roku zostanie tytuł piosenki Ekipy Friza? Czas pokaże, ale jedno jest pewne - Ekipa na czele z Karolem Wiśniewskim, wyznaczyła nowy hit sieci.

Młodzieżowe Słowo Roku - czy wiesz, co oznaczają te nowe słowa?

Pytanie 1 z 10
Co oznacza słowo boomer?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE