Matura 2021 język angielski - poziom rozszerzony przerósł uczniów? Pojawiają się komentarze!

matura
Autor: Adam STASKIEWICZ/East News

Matura 2021 z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym była wyjątkowo trudna? Uczniowie zaraz po opuszczeniu sali egzaminacyjnej rozpoczęli ożywioną dyskusję w mediach społecznościowych. Jak brzmią pierwsze wrażenia po maturze rozszerzonej z tego przedmiotu? Zobaczcie sami!

Matura 2021 z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym była wyjątkowo trudna? Z komentarzy opublikowanych przez uczniów na Twitterze można jasno wywnioskować, że niektórych ta część maturalna po prostu przerosła! Matura 2021 z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym odbyła się 7 maja o godzinie 9:00. Kiedy tylko maturzyści zakończyli pisanie egzaminu, w sieci zaczęły pojawiać się komentarze odnośnie zadań, arkusza CKE i ogólnych wrażeń po tym egzaminie.

Przypomnijmy, że wczoraj, 6 maja uczniowie pisali maturę z języka angielskiego na poziomie podstawowym, która zdaniem większości była podejrzanie łatwa. Czy w przypadku egzaminu rozszerzonego uczniowie mieli podobne odczucia? Jak czytamy na Twitterze, nie do końca! Egzamin ten był znacznie trudniejszy, szczególnie zadanie ze słuchu, które podobno było dość mocno zawiłe i skomplikowane. 

Matura 2021 - angielski, poziom rozszerzony 

Matura 2021 z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym była trudna? Uczniowie komentują egzamin w ten sposób: 

  • Strzelałam dosłownie każdą odpowiedź, moim zdaniem było bardzo trudne, a tak mieli nam ułatwić.
  • Nie było najgorzej, chociaż te słuchanki to takie mocno średnie bym powiedziała. Tak pomieszali w niektórych, że już nie wiedziałam jak się nazywam, a co dopiero jaka jest odpowiedź poprawna.
  • Angielski tragedia, a to moja mocna strona była, no niestety bardzo trudny w tym roku.
  • Jak dla kogoś był angielski rozszerzony prosty, to będę bić brawa.
Gwiazdy bez matury [Popek, Kayah, Dawid Kwiatkowski] | ESKA XD - Maturalnie #21
Najnowsze