Matura 2021 fizyka rozszerzona - arkusz PDF, odpowiedzi CKE, zadania

2021-05-18 14:23 Ewelina Kulasza
matura, egzamin
Autor: pixabay.com

Matura 2021 - fizyka rozszerzona, to przedmiot nieobowiązkowy, z którym zmierzyli się niektórzy maturzyści we wtorek 18 maja. Choć jest to bardzo trudny przedmiot, to decydują się na niego osoby, których mocną stroną są właśnie przedmioty ścisłe. Jak wyglądała matura z fizyki na poziomie rozszerzonym w tym roku? Gdzie znaleźć arkusz, odpowiedzi i zadania? Zerknijcie poniżej.

Spis treści

  1. Matura 2021 fizyka - arkusz PDF
  2. Matura 2021 fizyka - odpowiedzi
  3. Matura 2021 fizyka - zadania

Matura 2021 fizyka rozszerzona - arkusz PDF, odpowiedzi CKE, zadania. Maturalny egzamin powoli dobiega końca, a jego oficjalne zakończenie nastąpi w czwartek 20 maja. Choć większość tegorocznych maturzystów świętuje już swoje najdłuższe wakacje w życiu, to są też tacy, na których czekają jeszcze arkusze maturalne. To już ostatnia prosta. We wtorek 18 maja odbywa się rozszerzenie z fizyki i hiszpańskiego, kolejnego dnia, czyli w środę 19 maja jest informatyka i język włoski, natomiast matury kończą się w czwartek 20 maja językiem mniejszości narodowych na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

Matura z fizyki jest nieobowiązkowa. Przystępują do niej absolwenci, którzy lubią ten przedmiot, a wyniki końcowe będą przydatne podczas rekrutacji na studia i wymarzone kierunki. Rozszerzona matura z fizyki trwa łącznie 180 minut, a na zdających czeka około 20-30 zadań. Co pojawiło się w tegorocznych arkuszach? Jakie były zadania? Czy są już odpowiedzi w sieci?

Teledyski kręcone w szkole! Pamiętasz je wszystkie?

Matura 2021 fizyka - arkusz PDF

Gdzie znaleźć arkusz PDF z fizyki? Tegoroczni maturzyści, ale także ich rodzice i znajomi z niższych klas, szukają w sieci maturalnych arkuszy z fizyki 2021, ponieważ są ciekawi, z czym zmierzyły się osoby zdające. Na razie arkusze maturalne nie są dostępne w sieci. Najprawdopodobniej pojawią się na oficjalnej stronie CKE po godzinie 14:00. Specjalnie dla Was będziemy sprawdzać wszystko na bieżąco i jeśli arkusze będą już dostępne, zaktualizujemy ten artykuł.

Matura 2021 fizyka - odpowiedzi

Gdzie znaleźć odpowiedzi do matury z rozszerzonej fizyki? Każda osoba zdająca ten przedmiot na maturze, czeka z niecierpliwością na pojawienie się oficjalnych wyników w sieci. Niestety na ten moment odpowiedzi nie są znane. Każdy zdający może skonsultować je ze swoim nauczycielem od fizyki. Odpowiedzi pojawią się z pewnością za jakiś czas na oficjalnej stronie CKE.

Matura 2021 fizyka - zadania

Jakie zadania pojawiły się na maturze z fizyki? Czy poziom rozszerzony był trudny? Na ten moment tego nie wiemy. Absolwenci szkół średnich otworzyli swoje arkusze o godzinie 9:00 i mają aż 180 minut na zrobienie około 20-30 zadań. Z pewnością swoimi odczuciami podzielą się w sieci, po napisaniu całej matury.

Najnowsze