Matura 2018 - matematyka. Przecieki i odpowiedzi matury z matematyki online?

i

Autor: fot. Krzysztof Korczak/REPORTER / EAST NEWS Matura 2018 - matematyka. Przecieki i odpowiedzi matury z matematyki online?

Matura 2018 - matematyka. Przecieki i odpowiedzi matury z matematyki online?

2018-05-06 11:26

Matura z matematyki zbliża się wielkimi krokami, więc czas na ostatnie odświeżenie wiedzy! Gdzie znajdziemy w sieci gotowe arkusze z matematyki?

Matura 2018 matematyka - zadania, odpowiedzi i arkusz CKE chciałby mieć każdy, kto zdaje najważniejszy egzamin w życiu. Czy arkusz z matematyki wyciekł od sieci? Jakie zadania na maturze z matematyki? Czego się uczyć? W internecie od wielu lat niektóre osoby zapewniają, że mają klucz odpowiedzi do zadań, które pojawią się na egzaminie. Zapewniamy, że przecieki matury czy innych egzaminów, nie są możliwe, a wszystkie informacje, że odpowiedzi są już dostępne to kłamstwo.

Matura 2018: JĘZYK POLSKI - arkusze odpowiedzi, zadania, reakcje

Autor: brak danych

  Matura 2018 to najważniejszy egzamin dla wszystkich uczniów kończących liceum! W piątek 4.05.2018 zdają język polski. O godzinie 9:00 wszyscy zaczną pisać obowiązkowy egzamin na poziomie podstawowym. Poziom rozszerzony, którego chęć zdawania uczniowi

Matura 2018 matematyka - przecieki

Matura z matematyki wzbudza najwięcej strachu wśród zdających. Każdy, nawet z czystej ciekawości, sprawdzi, czy w sieci przypadkiem nie pojawiły się gotowe odpowiedzi. Wiedzą o tym oszuści, którzy zapewniając - że mają dostęp do gotowych odpowiedzi - chcą skorzystać na ciekawości i naiwności uczniów. Niestety, wciąż często robią to skutecznie. Linki najczęściej pojawiają się na Facebooku, a kliknięcie może spowodować zainfekowanie naszego sprzętu tj. telefon, tablet, komputer czy laptop.

Niektórzy idą o krok dalej i obiecują gotowe odpowiedzi, klucz i arkusz CKE, po dokonaniu opłaty przelewem lub SMS-em. Przypominamy, że nie jest to prawda, a odpowiedzi z matematyki podstawowej i rozszerzonej przez długi czas po egzaminie nie będą dostępne w sieci. Zachowajcie czujność, a także ostrożność i nie dajcie się nabrać i nie klikajcie w podejrzane strony.

Matura 2018 matematyka - co będzie?

Co będzie na maturze 2018 z matematyki? Warto na stronie Centralnej Komisji Egzaminacyjnej przejrzeć arkusze sprzed kilku lat, by wiedzieć, na co trzeba się przygotować. Możecie na próbę rozwiązać sobie arkusz z danego roku i sprawdzić poziom swojej wiedzy.

Matura 2018 - terminy i daty egzaminów

Autor: brak danych

  Kiedy jest matura 2018? Daty i terminy egzaminów dojrzałości poznacie na ESKA.pl. Harmonogram matury pisemnej od zawsze ustala Centralna Komisja Egzaminacyjna. Pełna rozpiska maturalna dla absolwentów wszystkich szkół od zawsze pojawia się na oficjalnej stronie in