Matura 2018 - matematyka. Przecieki i odpowiedzi matury z matematyki online?

2018-05-06 11:26
Matura 2018 - matematyka. Przecieki i odpowiedzi matury z matematyki online?
Autor: fot. Krzysztof Korczak/REPORTER / EAST NEWS Matura 2018 - matematyka. Przecieki i odpowiedzi matury z matematyki online?

Matura z matematyki zbliża się wielkimi krokami, więc czas na ostatnie odświeżenie wiedzy! Gdzie znajdziemy w sieci gotowe arkusze z matematyki?

Matura 2018 matematyka - zadania, odpowiedzi i arkusz CKE chciałby mieć każdy, kto zdaje najważniejszy egzamin w życiu. Czy arkusz z matematyki wyciekł od sieci? Jakie zadania na maturze z matematyki? Czego się uczyć? W internecie od wielu lat niektóre osoby zapewniają, że mają klucz odpowiedzi do zadań, które pojawią się na egzaminie. Zapewniamy, że przecieki matury czy innych egzaminów, nie są możliwe, a wszystkie informacje, że odpowiedzi są już dostępne to kłamstwo.

Matura 2018: JĘZYK POLSKI - arkusze odpowiedzi, zadania, reakcje

Autor: brak danych

  Matura 2018 to najważniejszy egzamin dla wszystkich uczniów kończących liceum! W piątek 4.05.2018 zdają język polski. O godzinie 9:00 wszyscy zaczną pisać obowiązkowy egzamin na poziomie podstawowym. Poziom rozszerzony, którego chęć zdawania uczniowi

Matura 2018 matematyka - przecieki

Matura z matematyki wzbudza najwięcej strachu wśród zdających. Każdy, nawet z czystej ciekawości, sprawdzi, czy w sieci przypadkiem nie pojawiły się gotowe odpowiedzi. Wiedzą o tym oszuści, którzy zapewniając - że mają dostęp do gotowych odpowiedzi - chcą skorzystać na ciekawości i naiwności uczniów. Niestety, wciąż często robią to skutecznie. Linki najczęściej pojawiają się na Facebooku, a kliknięcie może spowodować zainfekowanie naszego sprzętu tj. telefon, tablet, komputer czy laptop.

Niektórzy idą o krok dalej i obiecują gotowe odpowiedzi, klucz i arkusz CKE, po dokonaniu opłaty przelewem lub SMS-em. Przypominamy, że nie jest to prawda, a odpowiedzi z matematyki podstawowej i rozszerzonej przez długi czas po egzaminie nie będą dostępne w sieci. Zachowajcie czujność, a także ostrożność i nie dajcie się nabrać i nie klikajcie w podejrzane strony.

Matura 2018 matematyka - co będzie?

Co będzie na maturze 2018 z matematyki? Warto na stronie Centralnej Komisji Egzaminacyjnej przejrzeć arkusze sprzed kilku lat, by wiedzieć, na co trzeba się przygotować. Możecie na próbę rozwiązać sobie arkusz z danego roku i sprawdzić poziom swojej wiedzy.

Matura 2018 - terminy i daty egzaminów

Autor: brak danych

  Kiedy jest matura 2018? Daty i terminy egzaminów dojrzałości poznacie na ESKA.pl. Harmonogram matury pisemnej od zawsze ustala Centralna Komisja Egzaminacyjna. Pełna rozpiska maturalna dla absolwentów wszystkich szkół od zawsze pojawia się na oficjalnej stronie in

 

Najnowsze