Mata zagra koncert na lotnisku! Gdzie, kiedy i po ile bilety?

2021-07-07 12:01
Mata zagra koncert na lotnisku! Gdzie, kiedy i po ile bilety?
Autor: SBM Label Mata zagra koncert na lotnisku! Gdzie, kiedy i po ile bilety?

Mata zapowiedział swój solowy album, a teraz ogłosił premierowy koncert. Będzie to jedyny występ promujący nowy materiał. Kiedy i gdzie wystąpi? Przekonajcie się już teraz.

Mata - koncert na lotnisku będzie wyjątkowy. Gdzie, kiedy i po ile bilety? Podrzucamy garść szczegółów. Na początku października na warszawskim lotnisku Stare Babice odbędzie się prawdopodobnie jedno z największych wydarzeń w historii polskiego hip-hopu. W tym samym miejscu, gdzie wystąpili m.in. Madonna, Metallica, AC/DC czy Michael Jackson swój premierowy materiał zaprezentuje Mata. Będzie to największy koncert w dotychczasowej karierze autora najgłośniejszego debiutu ostatnich lat.

Koncerty w Polsce 2022 - kto wystąpi? KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIEJSCA

Gwiazdy, które zagrały koncerty w Polsce tylko jeden raz

Mata - koncert na lotnisku 2021

Wydarzenie będzie unikalną okazją, aby w całości usłyszeć materiał z nadchodzącej płyty. Organizatorzy podkreślają, że więcej koncertów z nowym albumem na polskiej trasie się nie odbędzie. - To będzie jedyny koncert w Polsce, jedyna okazja, żeby na żywo posłuchać wszystkich premierowych utworów reprezentanta SBM Label - zapewnia Kamil Żmuda, manager w SBM Label.

- Publiczność może spodziewać się naprawdę niezwykłego wydarzenia i produkcji na światowym poziomie. Chcemy, by ten koncert zapisał się w historii nie tylko ze względu na sam występ artysty, ale także oprawę wizualną i efekty specjalne - dodaje Magda Dubrawska, właścicielka SOLD OUT Agencji, która organizuje event.

Mata - koncert 2021: bilety, data

Koncert Maty odbędzie się 2 października 2021 roku w Warszawie na lotnisku Bemowo. Bilety, których cena zaczyna się od 79 złotych, są dostępne na stronie 33mata.pl.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze