Mata zagra koncert na lotnisku! Gdzie, kiedy i po ile bilety?

Mata zagra koncert na lotnisku! Gdzie, kiedy i po ile bilety?
Autor: SBM Label Mata zagra koncert na lotnisku! Gdzie, kiedy i po ile bilety?

Mata zapowiedział swój solowy album, a teraz ogłosił premierowy koncert. Będzie to jedyny występ promujący nowy materiał. Kiedy i gdzie wystąpi? Przekonajcie się już teraz.

Mata - koncert na lotnisku będzie wyjątkowy. Gdzie, kiedy i po ile bilety? Podrzucamy garść szczegółów. Na początku października na warszawskim lotnisku Stare Babice odbędzie się prawdopodobnie jedno z największych wydarzeń w historii polskiego hip-hopu. W tym samym miejscu, gdzie wystąpili m.in. Madonna, Metallica, AC/DC czy Michael Jackson swój premierowy materiał zaprezentuje Mata. Będzie to największy koncert w dotychczasowej karierze autora najgłośniejszego debiutu ostatnich lat.

Koncerty w Polsce 2022 - kto wystąpi? KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIEJSCA

Gwiazdy, które zagrały koncerty w Polsce tylko jeden raz

Mata - koncert na lotnisku 2021

Wydarzenie będzie unikalną okazją, aby w całości usłyszeć materiał z nadchodzącej płyty. Organizatorzy podkreślają, że więcej koncertów z nowym albumem na polskiej trasie się nie odbędzie. - To będzie jedyny koncert w Polsce, jedyna okazja, żeby na żywo posłuchać wszystkich premierowych utworów reprezentanta SBM Label - zapewnia Kamil Żmuda, manager w SBM Label.

- Publiczność może spodziewać się naprawdę niezwykłego wydarzenia i produkcji na światowym poziomie. Chcemy, by ten koncert zapisał się w historii nie tylko ze względu na sam występ artysty, ale także oprawę wizualną i efekty specjalne - dodaje Magda Dubrawska, właścicielka SOLD OUT Agencji, która organizuje event.

Mata - koncert 2021: bilety, data

Koncert Maty odbędzie się 2 października 2021 roku w Warszawie na lotnisku Bemowo. Bilety, których cena zaczyna się od 79 złotych, są dostępne na stronie 33mata.pl.

Najnowsze