Masked Wolf w Polsce 2023 - kiedy i gdzie wystąpi? Ile kosztują bilety?

i

Autor: Fource

Masked Wolf w Polsce 2023 - kiedy i gdzie wystąpi? Ile kosztują bilety?

2023-02-07 14:06

Australijski artysta Masked Wolf wnosi do światowej sceny hip-hopowej potężną dawkę pierwotnej, pełnej pasji energii. Tym entuzjazmem podzieli się z polską publicznością już 21 maja 2023 roku w warszawskiej Progresji.

Masked Wolf (wł. Harry Michael) ciężko pracował, aby zrealizować swoje muzyczne pasje i osiągnąć sukces. Debiutancka piosenka “Speed Racer” zapewniła mu miliony odtworzeń i uznanie w rodzimej Australii. Międzynarodowy przełom przyszedł wraz z “Astronaut in the Ocean” - wielkim TikTokowym hitem, który stał się podkładem do ponad 350 tysięcy filmików, za czym poszły setki milionów odtworzeń i wielokrotne platynowe wyróżnienia. Raper nie pozostał jednak gwiazdą jednego przeboju, w 2021 podpisał kontrakt fonograficzny i wydał świetnie przyjęty przez fanów album “Astronomical”. Niedługo później ukazał się singiel “It's You, Not Me (Sabotage)” z Bebe Rexhą, który do tej pory robrzmiewa w największych rozgłośniach radiowych w Polsce i na świecie.

Koncerty 2023 - te gwiazdy przyjadą do Polski i dadzą niezapomniane show!

Koncerty 2023 - te gwiazdy przyjadą do Polski i dadzą niezapomniane show!

Pierwszy klubowy koncert Masked Wolfa w Polsce odbędzie się 21 maja 2023 roku w warszawskiej Progresji. Bilety w cenie 119 złotych trafią do sprzedaży 8 lutego o godz. 10:00 na fource.pl, GoOut.pl, eBilet.pl, Eventim.pl, Going.pl, Ticketmaster.pl oraz stacjonarnie w Empikach.

Beyonce w Polsce 2023 - BILETY. Gdzie i po ile kupić wejściówki?

Sonda
Wybierasz się na koncert?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE