Margaret Czuje miętę - zaskakujący cover Malamente Rosalii

2019-04-02 12:48 M.C.
Margaret Czuje mięte - zaskakujący cover Malamente Rosalii
Autor: fot./screen/youtube.com/ROSALÍA / WBF Margaret / Rosalia

Rosalia to wschodząca gwiazda muzyki pop! Jej piosenka Malamente błyskawicznie stała się hitem i otworzyła Hiszpance drzwi do sławy. Piosenkę doceniają też nasze gwiazdy, wśród których jest Margaret. Polska wokalistka postanowiła przygotować własną, bardzo zaskakującą wersję Malamente. Na ESKA.pl posłuchacie 'Czuje miętę' w wykonaniu Margaret.

Margaret - Czuje miętę to chyba najbardziej oryginalny cover, jaki ostatnio słyszeliśmy! Polska wokalistka wylansowała wiele hitów. Wymienić należy chociażby Cool Me Down, Byle jak, czy Thank You Very Much, która odniosła wielki sukces w USA. Artystka docenia też hity stworzone przez inne gwiazdy. Dowodem jest właśnie jej wersja Malamente, czyli przeboju Rosalii. Margaret zaprezentowała piosenkę w polskim tłumaczeniu. Jak wyszło? Naszym zdaniem, znakomicie!

Przeczytaj też: Margaret - piosenka z filmu Całe szczęście HITEM? Kiedy premiera?

Malamente - Margaret coveruje Rosalię

Margaret niedawno informowała o trasie koncertowej Gaja Hornby Tour. Podczas przygotowań znalazła jednak chwilę na nagranie bardzo niezwykłego coveru. Artystka postanowiła zaprezentować nam polską wersję hitu Rosalii.

Malamente w wersji Margaret nosi tytuł Czuje miętę. Polski tekst do hiszpańskiej piosenki jest naprawdę świetny! Aż chciałoby się usłyszeć duet Margaret i Rosalii. Do tego piosence towarzyszy teledysk, w którym widzimy naszą piosenkarkę na plaży. Posłuchajcie Czuje miętę od Margaret.

Przypomnijmy sobie też oryginał.

Najnowsze