Margaret - piosenka z filmu Całe szczęście HITEM? Kiedy premiera?

2019-01-22 13:30
Margaret - piosenka z filmu Całe szczęście HITEM? Kiedy premiera?
Autor: wbf Margaret - piosenka z filmu Całe szczęście HITEM? Kiedy premiera?

Całe szczęście - to tytuł nowej komedii romantycznej, w której usłyszymy utwór Margaret! Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl

Nowości Muzyczne od Margaret zaskakują fanów! 18 stycznia, gwiazda polskiej sceny muzycznej opublikowała kawałek, za sprawą którego pokazała swój  sprzeciw wobec nienawiści, a niebawem z kawałkiem pt. Tempo weźmie udział w szwedzkich preselekcjach do Eurowizji. Tego, jak brzmi utwór w wersji na żywo dowiemy się 9 lutego. Mało niespodzianek? Wokalistka nagrała utwór, który promuje komedię romantyczną, zatytułowaną Całe Szczęście. 

Margaret - piosenka Całe szczęście

Margaret po raz pierwszy napisała utwór z myślą o filmowej produkcji. Kiedy premiera singla? Spodziewać się możemy go w dniu premiery komedii romantycznej, czyli 8 marca!

Całe szczęście to pełna uroku i wakacyjnej energii historia o miłości, która rodzi się w nieprzewidzianych okolicznościach. Zdjęcia do filmu realizowane są głównie w województwie pomorskim, w przepięknych kaszubskich miejscowościach, m.in. Pucku i Wejherowie. Filmowe plenery ukazują niezwykłą architekturę, historię, język i mieszkańców tamtych regionów. Twórcy filmu prezentują Kaszuby jako miejsce rodzinne, przytulny zakątek Polski - oazę bohaterów.

Najnowsze