GAJA HORNBY TOUR - nowa trasa Margaret. Co to za projekt?

2019-03-07 10:00 A.D.
Margaret
Autor: East news/ Mateusz Jagielski

Margaret to jedna z najpopularniejszych wokalistek, jakie obecnie możemy obserwować na polskiej scenie muzycznej. Artystka lubi zaskakiwać swoich fanów i często przygotowuje dla nich drobne muzyczne prezenty, którymi dzieli się między innymi na Instagramie. Tak było i z GAJA HORNBY TOUR. Co to za projekt? Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl!

Margaret szykuje wyjątkowy projekt! Piosenkarka, którą doceniają zarówno w Polsce, jak i Szwecji jest osobą niezwykle kreatywną i potrafi zaskoczyć nawet tych fanów, którzy przez lata jej działalności sądzili, że wiedzą już o niej wszystko. Na początku marca na Instagramie artystki pojawił się nietypowy filmik. Dziewczyna wyśpiewała w nim zupełnie nietypowe obwieszczenie. Tematem była GAJA HORNBY TOUR. Co to takiego? 

Zobacz też: Roksana Węgiel wzięła udział we wzruszającym koncercie. Zaśpiewała dla...

GAJA HORNBY TOUR - co to takiego? Jak będzie wyglądać? 

Margaret zaśpiewała zupełnie nowy utwór stworzony specjalnie w formie promocji nowej trasy koncertowej GAJA HORNBY TOUR. Czym jest Gaja? Prawdopodobnie chodzi o zapowiedź zupełnie nowej płyty, którą artystka przygotowuje. Co ciekawe, zapowiedź sama w sobie jest dość ciekawym i zabawnym krótkim utworem, który opisuje proces tworzenia! Więcej szczegółów poznamy podczas koncertu w Warszawie 24 maja. Piosenki o GAJA HORNBY TOUR możecie posłuchać poniżej. 

Wyświetl ten post na Instagramie.
www.gajahornby.com Post udostępniony przez Margaret (@margaret_official)
Najnowsze