Marcysia z Ekipy Friza w bardzo ODWAŻNYM filmiku. Odsłoniła BARDZO dużo!

i

Autor: screen z filmu: https://www.tiktok.com/ryskalamarcysia / ZSZYŁAM USZY! YouTube.com/Marcysia Ryslaka Marcysia z Ekipy Friza w bardzo ODWAŻNYM filmiku. Odsłoniła BARDZO dużo!

Marcysia z Ekipy Friza w bardzo ODWAŻNYM filmiku. Odsłoniła BARDZO dużo!

2022-10-31 15:46

Urodę Marcysi z Ekipy Friza chwalą i doceniają internauci! Gwiazda popularnego projektu poszła o krok dalej i postanowiła pokazać się w odważnej stylizacji, w jakiej jeszcze nigdy jej nie widzieliśmy. Momentalnie otrzymała mnóstwo komentarzy, o czym możecie przekonać się sami już teraz.

Marcysia z Ekipy Friza cieszy się dużą popularnością w mediach społecznościowych. Tylko w jednym serwisie jej karierę śledzi ponad dwa miliony użytkowników, a zdjęcia mają średnio ponad 200 tysięcy polubień. Wydawać się mogło, że po rozpadzie projektu Friza jej zasięgi spadną, jednak wcale tak się nie dzieje. Wręcz przeciwnie i fani z czystej ciekawości sprawdzają, co słychać u dziewczyny Tromby. Choć trzeba zauważyć, iż w przypadku jej kariery na YouTube mamy do czynienia z regresem. Jej spadki są bardzo widoczne, ale to efekt braku aktywności od sierpnia 2022. Zresztą cała Ekipa Friza notuje bardzo niskie wyniki, co może być zaskoczeniem. Marcysia Ryskala porzuciła na jakiś czas YouTube i prawdopodobnie od czasu do czasu pokaże się na TikToku. Influencerka ma się całkiem dobrze, co pokazała wrzucając rozpalający wyobraźnię internautów filmik.

Friz w kaftanie bezpieczeństwa, z wężem, myszami i karaluchami. Mocne sceny z więzienia!

Urodzinowa Kumulacja w Radiu ESKA

Marcysia z Ekipy Friza - stylizacja

Marcysia Ryskala postanowiła pokazać się w odważnej stylizacji i niewątpliwie zachwyciła nią internautów. Gwiazda Ekipy Friza założyła odsłaniający piersi strój, w ramach projektu, który tworzy ze swoim życiowym partnerem, Mateuszem Trąbką. Para zrobiła sobie sesję zdjęciową w garażu zapowiadającą coś, co wydarzy się 2.11.2022. Widzowie wskazują, że chodzi o wspólny utwór, jednak my takiej pewności nie mamy.

Kręcąc filmy pod Ekipę było oczywiste to, że się tak nie ubierze. Skoro już tego nie robi to nie rozumiem oburzenia, pozwólcie jej decydować, co robi:) - brzmi jeden z komentarzy;omggg jaka piękna!! - stwierdziła jedna z osób pod filmikiem;Bad marcysia - napisał jeden z użytkowników;prześliczna, piękna, cudowna - oceniła jedna z fanek;co jak co wygląda bosko - doceniła stylizację internautka;mówcie co chcecie ale ona jest dalej śliczna - czytamy w komentarzach;śliczna dziewczyna. Po co komuś ubliżać, przez to, że ekipa się rozpadła.. życie toczy się dalej... - stwierdziła słusznie internautka;

Marcysia z Ekipy Friza - filmik

Marcysia Ryskala w dwa dni zebrała blisko 700 tysięcy wyświetleń i 100 tysięcy polubień. Przy tym wszystkim pojawiło się ponad 500 komentarzy. Choć niektórzy dogryzają influencerce, to jednak jest mnóstwo pozytywnych komentarzy osób podziwiających jej urodę. Ostrzegamy przed odtworzeniem tego filmiku ze względu na przekleństwa w piosence. Materiał mogą oglądać wyłącznie osoby pełnoletnie.

Mateusz Tromba Trąbka - wiek, wzrost, tatuaże, dziewczyna, wpadka, Ekipa, samochód, walka

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE