Ekipa Friza notuje BARDZO słabe wyniki wyświetleń. Tak źle jeszcze nigdy nie było!

2022-10-30 10:07
Ekipa Friza notuje BARDZO słabe wyniki wyświetleń. Tak źle jeszcze nigdy nie było!
Autor: screen z teledysku na YouTube: EKIPA - SE4ON / YouTube.com/EKIPA Ekipa Friza notuje BARDZO słabe wyniki wyświetleń. Tak źle jeszcze nigdy nie było!

Spadek oglądalności, a co za tym idzie mniej pieniędzy z reklam - taki kłopot mają dawni twórcy Ekipy Friza, którzy chcą zerwać umowę z Ekipa Holding i sami próbują tworzyć materiały na YouTube. Niegdyś miesięcznie odnotowywali miliony wyświetleń, a teraz mają zaledwie kilkaset tysięcy. Zobaczcie podsumowanie i przekonajcie się, o co chodzi już teraz.

Spis treści

  1. Ekipa Friza - wyniki wyświetleń

Ekipa Friza nie zaliczy tego roku do udanych. Po bardzo mocnym 2021, kiedy sprzedawali dosłownie wszystko, co sygnowane było logiem ich brandu przyszedł czas kryzysu. Poniekąd też tego wizerunkowego. Niewątpliwie jest on wynikiem kłótni, jaka zrodziła się pomiędzy twórcami a Frizem, Wujkiem Łukim i pozostałymi członkami Ekipa Holding. Poszło o umowy, których zdaniem zarządu nie da się ot tak zerwać. Mocne oświadczenie Ekipy Friza wywołało spore emocje wśród internautów i tym samym kilkudniową dyskusję. Ostatnio dużo też mówiło się o mieszkaniach, w których przebywają twórcy Ekipy. Mini Majk mieszka w apartamencie Natalii Kozłowskiej, Tromba z Marcysią przebywają we wspólnym mieszkaniu, a Murcix zdecydowała się na niewielki kąt, w którym przebywa w samotności. Natomiast Friz z Wersow kupili dom za miliony, a Wujek Łuki i Fusialka wynajmują luksusową willę, która również do najtańszych nie na leży.

Fusialka i Wujek Łuki pokazali LUKSUSOWY dom za miliony. Wnętrze powala na kolana

DUBIEL vs TROMBA [FAME MMA 16] | ESKA XD - Radio Eska #59

Ekipa Friza - wyniki wyświetleń

Nie od dziś wiadomo, że zarobki na YouTube są ogromne. U jednych twórców miesięczny zarobek wynosi między 10 a 20 tysięcy, u drugich między 20 a 30 tysięcy, a wśród tych najpopularniejszych sięga nawet ponad 50 tysięcy złotych. Wpływ na kwotę ma chociażby ilość reklam, długość oglądania filmów, czy rodzaj contentu. Ogromny spadek, zgodnie z danymi na SocialBlade, zaliczyła Marcysia Ryskala. Z 2 milionów w maju 2022 spadło jej do 310 tysięcy wyświetleń we wrześniu. Oczywiście ma to związek z faktem, iż ostatni film na kanał dodała w sierpniu. Najbardziej stratny może być jednak Tromba, który między 22 kwietnia a 22 maja odnotował blisko 9 milionów wyświetleń,  22 września zanotował spadek do 854 tysięcy wyświetleń. O niewielkim, ale największym w historii YouTube'owej działalności spadku mogą mówić również inni twórcy. Porównaliśmy wyświetlenia z podsumowań pełnych miesięcy: 22 maja vs 22 września:

  • Mini Majk - 944,815 wyświetleń spadło do 589,659 wyświetleń
  • Tromba - 8,9 mln wyświetleń spadło do 854,152 tysięcy wyświetleń
  • Murcix - 3,5 mln spadło do 1,9 mln wyświetleń
  • Marcysia Ryskala - 2,0 mln spadło do 310,152 tysięcy wyświetleń
  • Nowciax - 1 mln spadło do 179,229 tysięcy wyświetleń

Friz ODPOWIADA nam na chodzące do tyłu gołębie. Tylko nieliczni zauważyli TEN moment!

Sonda
Czy szkoda ci dawnych twórców Ekipy Friza?

Ekipa Holding w 2021 roku odnotowała przychód netto ze sprzedaży prawie 45,8 mln złotych. Ponad 33 miliony złotych przyniosły koszty działalności. Biorąc pod uwagę wszystkie podatki, wydatni, zysk netto wyniósł ponad 9,5 miliona złotych. Friz ostatnio święci tryumfy z projektem Genzie. Zdecydowanie projekt sprawia, że spółka nie jest aż tak stratna, jak mogłoby się to wydawać, w wyniku konfliktu z ekipowiczami. Według Sergiusza Górskiego, czyli Nitrozyniaka, Genzie za 57 milionów wyświetleń zarobiło w sierpniu około 300 tysięcy złotych. Wszystko jednak zależy od wielu czynników takich jak, ilości reklam, watch-time'u, czy chociażby monetyzacji poszczególnych treści.

Friz ujawnia o jakie pieniądze zawalczą uczestnicy nowej edycji Twoje 5 Minut. Suma szokuje!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze