Friz w kaftanie bezpieczeństwa, z wężem, myszami i karaluchami. Mocne sceny z więzienia!

i

Autor: screen z filmu na YouTube: MUSIAŁEM TO PRZETRWAĆ, BY WYGRAĆ! / Karol Friz Wiśniewski Friz w kaftanie bezpieczeństwa, z wężem, myszami i karaluchami. Mocne sceny z więzienia!

Friz w kaftanie bezpieczeństwa, z wężem, myszami i karaluchami. Mocne sceny z więzienia!

2022-10-31 11:44

Friz w ostatnich dniach śmiało może mówić, że czas bardzo mu się dłuży. Przebywa zamknięty w celi bez dostępu do telefonu, książek, muzyki, czy innych przyjemności, do których się przyzwyczaił. Co gorsza musi mierzyć się z hardkorowymi wyzwaniami, które odejmują jego czas w więzieniu. Te najgorsze zadania dostał już w drugim odcinku. Przekonajcie się i zobaczcie sami, jak sobie poradził!

Spis treści

  1. Friz w więzieniu - wąż i karaluchy
  2. Friz w więzieniu - jak długo?

Friz w więzieniu walczy z głodem, samotnością, tęsknotą i własnymi słabościami! Wszystko dlatego, że przebywając w celi musi wykonywać zadania, by dostać jedzenie lub rzeczy ułatwiające przetrwanie w odosobnionym miejscu. W pierwszym odcinku goście wymyślający zadania potraktowali go bardzo łagodnie. Karol Wiśniewski musiał rozpalić ognisko mając tylko kawałek drewna, jedną zapałkę i garść włókna. Za powodzenie we wskrzeszeniu ognia otrzymał kołdrę i poduszkę. Za materac, by wygodnie leżeć na metalowym łóżku, musiał położyć się na ostrych gwoździach i wytrzymać przez 5 minut. W drugim odcinku zmierzył się z dużo trudniejszymi sprawdzianami. Do gry weszły zwierzęta!

Friz w WIĘZIENIU na kilka dni! Nie ma kontaktu ze światem zewnętrznym

Sonda
Friz w więzieniu - podoba Ci się ten projekt?
OTO POLSKI MrBEAST [FRIZ vs CZVJNIK vs REZIGIUSZ] | ESKA XD - Hotplota #60

Friz w więzieniu - wąż i karaluchy

Wytłumaczyć należy, że w każdym z odcinków pojawiają się goście specjalni. Ich zadaniem jest wymyślenie, z pomocą internautów, zadań, które sprawią, że Friz opuści więzienie. Jeśli komuś uda się złamać jego psychikę i Karol Wiśniewski nie wytrzyma już w celi opuszczając ją przed wyznaczonym celem, będzie musiał wypłacić 10 tysięcy złotych. Nie udało się to Bartkowi Laskowskiemu, czyli Świeżemu i Hani z Genzie. W drugim odcinku wyzwania wymyślał Wermulka, którego możecie kojarzyć z kamperowej przygody. Kontrabasista przyniósł do celi koło tortury, którym zakręcił Karol Wiśniewski. Wylosował, że musi wsadzić głowę do szklanego boxu i wytrzymać z karaluchami przez kilka minut. Za wykonanie zadania odjęto mu jedną godzinę z czasu, który musi spędzić w więzieniu.

Później przez dwie minuty musiał przebywać z wężem na szyi. Nie zrobiło to jednak na nim dużego wrażenia.

Friz w więzieniu - jak długo?

Friz 28 października wszedł do więzienia, by zmierzyć się z wieloma trudnościami przez 100 godzin. Dni mijały a jego obecność w celi powoli się kończyła. Czy na pewno? Już wiadomo, że Karol Wiśniewski spędzi tam znacznie dłużej, bo gość specjalny wymyślił, że jeśli pod filmem będzie 100 tysięcy łapek, to czas z powrotem będzie pokazywać 100 godzin. Obecnie film ma 172 tysiące polubień!

Friz w więzieniu dostaje duże pieniądze od internautów. Wiemy, na co je wyda!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE