Marcin Życzyński to polski Elvis Presley! Kim jest uczestnik Mam Talent 12?

2019-09-21 20:05 RW
Marcin Życzyński to polski Elvis Presley? Kim jest uczestnik Mam Talent 12?
Autor: Mirosław Sosnowski / TVN Marcin Życzyński to polski Elvis Presley? Kim jest uczestnik Mam Talent 12?

Marcin Życzyński zaskoczy widzów, publiczność, ale przede wszystkim jury 12. edycji Mam Talent. Wokalista z Rzeszowa zaprezentuje swoje umiejętności, wchodząc w skórę legendy światowej muzyki, Elvisa Presley'a. Poznajcie bliżej charakterystycznego uczestnika - na ESKA.pl

Marcin Życzyński - kim jest uczestnik Mam Talent 12?  Wiele osób uważa, że to polski Elvis Presley! Na co dzień ćwiczy w domu. Jest współzałożycielem stowarzyszenia Elvis Lives, które ma na celu propagować twórczość jego idola. W sierpniu wystąpił razem z muzykami Filharmonii Podkarpackiej na koncercie If I Can Dream- Elvis Presley Symfonicznie.

Marcin Życzyński - kim jest?

Marcin Życzyński 12 lat temu usłyszał po raz pierwszy balladę In The Ghetto i wtedy wszystko się zaczęło. Kiedy zaproponowano mu potańcówkę w stylu lat 70, po raz pierwszy wystąpił jako Elvis. Był zdumiony żywiołową reakcją publiczności. Jednak decydującym momentem było dla niego odkrycie muzyki Elvisa Presleya i pragnienie, żeby przekazywać jej piękno dalej. Występuje regularnie na scenie, gdzie ma możliwość systematycznego kształtowania swojego śpiewu, choreografii i własnego stylu. 

Marcin Życzyński w Mam Talent 12 - występ

Marcin Życzyński w Mam Talent 12 zaprezentuje swoje umiejętności w sobotę, 21 września 2019. Nie przegapcie i oglądajcie od godziny 20:00 w TVN.

Najnowsze