Lillet L'amour w Mam Talent - to jedna z najbardziej seksownych uczestniczek show?

2019-09-22 15:04
Lillet L'amour w Mam Talent
Autor: Mirosław Sosnowski/Tvn

Lillet L'amour zaprezentuje w Mam Talent wszystkie swoje wdzięki. 20-letnia gwiazda burleski podczas występu przed jury i publicznością powalczy o miejsce w półfinale Mam Talent. Czy wzbudzi zachwyt w widzach?

Lillet L'amour w wieku 9 lat zaczęła uczęszczać do Warszawskiej Szkoły Baletowej im. Romana Turczynowicza. Od początku wiedziała, że jej miejsce jest na scenie. Tańczyła w wielu spektaklach w Teatrze Wielkim („Śpiąca Królewna”, „Kopciuszek”, „Anna Karenina”). Jej przełomową rolą była mała Klara w spektaklu „Dziadek do Orzechów i Król Myszy”. Wtedy zrozumiała, że nie tylko chodzi o sam taniec i technikę, ale też o przekazanie historii widzom.

Kim jest Lillet L'amour?

Po 10 latach profesjonalnego treningu w szkole zapragnęła spróbować czegoś innego. 2 lata temu podczas wakacji wyjechała z siostrą na warsztaty burleski. Wtedy przygotowała swój pierwszy układ. Choć obóz trwał tylko tydzień, to całkowicie zmienił jej myślenie, postrzeganie swojego ciała i całego życia. Trenuje na scenach burleskowych w kraju i za granicą.

Lillet L'amour w Mam Talent

Jak Lillet L'amour poradzi sobie w Mam Talent? Czy jej pełny wdzięku występ zachwyci jury programu i pozwoli jej na udział w półfinale? Tego dowiemy się już w sobotę 21 września. Nowy odcinek Mam Talent od godziny 20:00 w TVN.

Najnowsze