Mam Talent 12 - Ana Andrzejewska otrzymała złoty przycisk! Kim jest uczestniczka show?

2019-11-29 12:24 MK
Ana Andrzejewska
Autor: screen z tvn.pl

Ana Andrzejewska w Mam Talent powaliła na kolana jurorów. 12. edycja popularnego na całym świecie talent show rozpoczęła się z przytupem. Żaden z widzów nie spodziewał się, że już w pierwszym odcinku któryś z uczestników otrzyma złoty przycisk, zapewniający mu występ w półfinałach na żywo. Kim jest Ana Andrzejewska i skąd możemy ją kojarzyć? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl. Może to właśnie ona wygra program.

Mam Talent 12 - Ana Andrzejewska to kolejna uczestniczka uznanego na całym świecie formatu, której udało się oczarować swoim występem zarówno publiczność, jak i jurorów. Program rozrywkowy cieszy się niesłabnącą popularnością od chwili swojego antenowego debiutu, dlatego też producenci postanowili zrealizować dwunastą już edycję. Jak mówią sami jurorzy, Mam Talent to show, które nigdy się nie znudzi, ponieważ w naszym kraju jest wciąż wiele niezwykle utalentowanych osób. Ana jest z pewnością jedną z nich!

Ana Andrzejewska - kim jest uczestniczka Mam Talent?

Pochodząca z Częstochowy 26-latka zachwyciła panel jurorski w składzie: Agnieszka Chylińska, Agustin Egurrola oraz Małgorzata Foremniak. Aktorka była tak poruszona śpiewem Any, że przyznała jej przepustkę do półfinałów na żywo! - Słuchając ciebie, poczułam fizycznie lekkość, jakbym przeniosła się w inną rzeczywistość - powiedziała po wciśnięciu złotego przycisku. 

Ana Andrzejewska jest wykształconym muzykiem. Wolny czas lubi spędzać na łonie przyrody. Uprawia jogging. Odkąd pamięta kochała śpiewać i występować na scenie. Muzyka od najmłodszych lat pomagała jej poradzić sobie z każdą ciężką sytuacją. Była bardzo nieśmiałym dzieckiem, a dzięki śpiewaniu mogła się poczuć wyjątkowo. Jej mama widząc, co dają jej występy na scenie, mimo ciężkiej sytuacji w domu, stwarzała okazje, by Ana mogła szkolić się w tym kierunku. Ukończyła Akademię Jazzu w Katowicach (pomimo wcześniejszego braku znajomości nut). Chciałaby wydać płytę ze swoimi autorskimi kompozycjami. Jest fanką Billie Holiday - pisała o niej pracę licencjacką.

Telewidzowie mogli kojarzyć już uczestniczkę Mam Talent z innego talent show. Otóż, Ana Andrzejewska była finalistką The Voice of Poland. Członkini drużyny Edyty Górniak zajęła ostatecznie 3. miejsce. Spragnieni większej ilości wykonań Any mogą zobaczyć jej covery i nie tylko w serwisie YouTube.

Najnowsze