Maya Thomas wywołała CIARKI na ciele jury! Kim jest objawienie Mam Talent 2019? [PRZEDPREMIEROWO]

2019-09-15 11:26 RW
Maya Thomas wywołała CIARKI na ciele jury! Kim jest objawienie Mam Talent 2019? [PRZEDPREMIEROWO]
Autor: Mirosław Sosnowski / TVN Maya Thomas wywołała CIARKI na ciele jury! Kim jest objawienie Mam Talent 2019? [PRZEDPREMIEROWO]

Radość, smutek, ale również wzruszenie - na wszystkie emocje możecie liczyć oglądając Mam Talent. Maya Thomas wywołała ogromne poruszenie wśród jury i publiczności. Swoim mocnym wokalem zahipnotyzowała wszystkich w studio. Czy to faworytka do zwycięstwa programu? Oceńcie sami oglądając jej występ - przedpremierowo - na ESKA.pl

Maya Thomas - kim jest? Co to za dziewczyna, która sprawiła, że na ciele Agnieszki Chylińskiej, Małgorzaty Foremniak i Agustina Eguroli pojawiły się ciarki? Maya Thomas to zdecydowanie jedna z uczestniczek, która ma dużą szansę, by zamieszać w 12. edycji popularnego show. 15-latka od pierwszych sekund swojego występu zwróciła na siebie uwagę. Wszystko za sprawą znakomitego wokalu! Przekonajcie się sami oglądając jej występ - na ESKA.pl.

Maya Thomas - kim jest?

Maya Thomas to utalentowana, młoda dziewczyna ze Starej Wiśniewej k. Złotowa. Kiedy Maya miała sześć lat, jej mama zauważyła, że śpiewanie sprawia May'i dużą radość i zachęciła córkę do rozwoju tej zdolności. Maya uczy się sama, codziennie ćwiczy w domu. Nie wyobraża sobie dnia bez śpiewania, które jest dla niej relaksujące. Zawsze marzyła o występach na scenie. Ma nadzieję, że Mam talent pozwoli jej zaistnieć w świecie muzyki i spełnić marzenia o karierze piosenkarki.

Maya Thomas w Mam Talent 2019 - występ

Maya Thomas w Mam Talent 2019 wykonała hit Nieznajomy, pod którym oryginalnie podpisuje się Dawid Podsiadło. Uczestniczka oczarowała jurorów, a ci bez chwili zawahania postanowili użyć złotego przycisku!

Najnowsze