Marcin Sójka oczaruje w Domowym Graniu! Obecność obowiązkowa

2020-05-18 14:46 kw
Marcin Sójka
Autor: Karol Makurat/REPORTER

Ostatnie tygodnie są niezwykle trudne dla fanów muzyki na żywo. Ze względu na pandemię koronawirusa odwołane zostały wszystkie wydarzenia masowe, w tym właśnie koncerty. Jeżeli brakuje wam występów ulubionych artystów, przychodzimy z pomocą. W ramach Domowego Grania na ESKA.pl, czyli serii koncertów online, występują największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej oraz najpopularniejsi twórcy internetowi. Już wkrótce specjalnie dla was zaśpiewa Marcin Sójka.

Marcin Sójka oczaruje w Domowym Graniu! Obecność obowiązkowa. Koncerty oraz festiwale muzyczne to coś, co corocznie przyciąga ogromną rzeszę fanów muzyki na żywo. Nic w tym dziwnego – to niepowtarzalna okazja, aby posłuchać swoich ulubionych artystów i razem z nimi zaśpiewać ich największe hity. Obecna sytuacja, spowodowana pandemią koronawirusa, uniemożliwia nam branie udziału w imprezach masowych. Aby wynagrodzić wam brak koncertów, ESKA.pl stworzyła Domowe Granie, czyli serię koncertów na żywo, podczas której występują największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej oraz internetowi twórcy, którzy mają na koncie wyjątkowe covery i przeróbki znanych utworów. Już wkrótce, w ramach Domowego Grania wystąpi Marcin Sójka – zwycięzca dziewiątej edycji programu The Voice of Poland, którego świetnie znacie za sprawą kawałków Zaskakuj mnie oraz Dalej. Kiedy i o której wystąpi? Tego dowiecie się już teraz na ESKA.pl

Marcin Sójka oczaruje w Domowym Graniu!

Domowe Granie to świetna alternatywa dla wszystkich osób, które uwielbiają występy na żywo swoich ulubionych gwiazd. Już 18 maja, o godzinie 18:00 wystartuje wyjątkowy koncert Marcina Sójki. Zwycięzca The Voice of Poland zaśpiewa między innymi hity Lepiej oraz Zaskakuj mnie. Po więcej niespodzianek zapraszamy w poniedziałek, 18 maja!

Alicja Szemplińska, Zuza Jabłońska i inne gwiazdy w Domowym Graniu!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze