Marcin Maciejczak wyda debiutancką płytę! Zdradził nawet, kiedy się pojawi

2020-10-27 12:12 Ewelina Kulasza
Marcin Maciejczak
Autor: Screen z YouTube/Marcin Maciejczak (teledysk Kaj)

Marcin Maciejczak od momentu wygrania The Voice Kids 3 idzie do przodu jak burza. Co jakiś czas pojawiają się jego nowe piosenki, którym towarzyszą emocjonalne i subtelne klipy. Wielu fanów z niecierpliwością czeka cały czas na jego pierwszą płytę. Do tej pory nie było nic wiadomo na ten temat, jednak młody artysta zdradził kiedy w końcu debiutancki krążek pojawi się na rynku. Będziecie zachwyceni!

Marcin Maciejczak wyda debiutancką płytę! Ta wiadomość ucieszy niejednego fana młodego artysty. Kiedy możemy się jej spodziewać? Zwycięzca The Voice Kids 3 idzie ze swoją muzyczną karierą jak burza. Każda jego twórczość trafia w serca i gusta słuchaczy. Nic dziwnego, piosenki są nie dość że mocno melodyjne, to jeszcze mogą umilić czas niejednej osobie. Jeszcze nie tak dawno Marcin Maciejczak zadebiutował z piosenką Jeśli Powiem, która pojawiła się w ekranizacji Tarapaty 2. Następnie 14-latek zaprezentował życiową piosenkę Marzenie, a po miesiącu ukazała się jego nowa twórczość i oblicze w kawałku Kaj. Najnowszy utwór młodego wokalisty pokazuje go z nieco mocniejszej strony, a ogromne wrażenie robią emocje, którymi dzieli się ze słuchaczami.

Marcin Maciejczak w swoim najświeższym singlu Kaj, pokazał nie tylko szereg emocji, ale również to, jak szybko dojrzewa, jako młody artysta. Mimo iż ma zaledwie 14 lat już szykuje się do wydania swojej debiutanckiej płyty. Kiedy pierwszy krążek artysty pojawi się na sklepowych półkach? Artysta zabrał głos w tej sprawie!

Marcin Maciejczak kiedyś i dziś

Marcin Maciejczak - kiedy pierwsza płyta?

Wielu fanów Marcina Maciejczaka zastanawia się, kiedy w końcu pojawi się jego debiutancka płyta. Jak się okazuje, młody artysta zdradził niedawno jeden ważny szczegół na ten temat! Na InstaStories Marcina, pojawiło się małe Q&A. Fani chłopaka zadali mu mnóstwo pyta, a jedno dotyczyło jego debiutanckiego krążka. Na pytanie kiedy będzie płyta, zwycięzca The Voice Kids 3 odpowiedział: płyta będzie w połowie przyszłego roku. My już nie możemy się doczekać, a Wy? Z pewnością debiutancki album Marcina Maciejczaka będzie bardzo subtelny i wielu słuchaczom przypadnie do gustu!

Najnowsze