Typowe teksty z dzieciństwa - czy pamiętasz je wszystkie? QUIZ

2020-10-27 11:31
dzieci
Autor: pixabay.com

Będąc dzieckiem z pewnością nie raz słyszałeś teksty, których używał prawie każdy w twoim wieku i nie tylko. Spotkać się można było z nimi nie tylko w szkole, ale również na podwórku czy też na boisku grając z kolegami w piłkę. Zmierz się z naszym quizem i sprawdź, czy pamiętasz kultowe teksty z dzieciństwa. Dobra zabawa gwarantowana!

Typowe teksty dzieciństwa, to coś co w dobie prężnie rozwijającego się internetu, raczej już nie wróci. Kultowe powiedzenia z pewnością zapadły każdemu w pamięci, a na myśl o nich wracają do nas pozytywne wspomnienia. Kiedy nie było jeszcze Facebooka czy też Instagrama, dzieci spędzały ze sobą czas nie tylko na szkolnych przerwach, ale również na podwórku. Chłopcy spotykali się po lekcjach i godzinami grali w piłkę na osiedlowych lub szkolnych boiskach a dziewczynki bawiły się lalkami. Były też wycieczki rowerowe, zabawa w piaskownicy albo wymyślne figury na trzepaku. Przy każdej sytuacji zawsze można było usłyszeć typowy tekst, który teraz jest albo memem w sieci, albo pozytywnym wspomnieniem. Pamiętasz kultowe teksty ze swojego dzieciństwa? Zmierz się poniżej z naszym quizem i sprawdź, czy potrafisz je dokończyć! Z pewnością będziesz dobrze się bawić, a twój humor na pewno się poprawi. Do dzieła!

Typowe teksty z dzieciństwa - czy pamiętasz je wszystkie?

Pytanie 1 z 12
Aua, tylko nie w ...
Sposoby gwiazd na wieczną młodość | ESKA XD - Hotplota #6
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze